آخرین مطالب
کد مطلب: 6369
تاریخ انتشار: پنجشنبه 28 بهمن 1395
رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران:

محیط زیست نیاز به حمایت فرهنگی دارد

محیط زیست نیاز به حمایت فرهنگی دارد
اخبار  - محمد حقانی، رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران با دکتر محمد مهدی مظاهری، رئیس موسسه فرهنگی اکو دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار، طرفین در خصوص مسائل مختلف و زمینه های همکاری اعم از مطبوعات، مسائل اجتماعی، مقولات شهری و فعالیت های مشترک بین المللی شورای شهر تهران و موسسه فرهنگی اکو به بحث و گفتگو پرداختند.

حقانی ضمن هشدار نسبت به مسایل زیست محیطی به عنوان یک معضل بین المللی عنوان کرد: در حال حاضر، ۱۷ سازمان، ارگان و نهاد در ایران به شکلی درگیر آلودگی هوا هستند اما علاوه بر آلودگی هوا، مسائلی همچون تراکم بالای جمعیت، ساختمان، خیابان و خودرو، بارگذاری های زیاد، کاهش بارندگی و خشکسالی، کمبود آب سالم، پایین رفتن سفره‌ های آب زیر زمینی و نیز نشست ها و فرونشست هایی که در سطح شهر رُخ می دهد، بر مشکلات شهروندان تهرانی افزوده است که این فقط مشکل مردم تهران یا ایران نیست، بلکه این مسایل به همه همسایگان و کشورهای اطراف ما از جمله اعضای اکو مرتبط است و باتید با فعالیت های فرهنگی مردم را آگاه کرده و با فرهنگسازی درست جلوی معضلات محیط زیست را گرفت. به گزارش "موسسه فرهنگی اکو"، وی در همین زمینه و برای ایجاد فرهنگسازی درست در زمینه رویکردهای مناسب نسبت به محیط زیست از "موسسه فرهنگی اکو" درخواست همکاری در سطح بین المللی کرد.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7+1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7+1