آخرین مطالب
کد مطلب: 6031
تاریخ انتشار: یکشنبه 6 مرداد 1392

رییس موسسه فرهنگی اکو با وزیر امور خارجه ایران دیدار کرد

رییس موسسه فرهنگی اکو با وزیر امور خارجه ایران دیدار کرد
اخبار  - 

آقای افتخار حسین عارف، رئیس موسسه فرهنگی اکو روز دوشنبه 31 تیرماه با جناب آقای علی‌اکبر صالحی، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و درباره توسعه همکاری‌ها با این موسسه، بحث و تبادل نظر کرد.
آقای صالحی در این دیدار، با ابراز خرسندی از حضورآقای افتخار حسین عارف در ایران، تاکید کرد: امیدوارم در دوران حضور شما به عنوان رئیس موسسه فرهنگی اکو، شاهد فعالیت‌های موثر و مفید این موسسه باشیم.
وزیر امور خارجه ضمن اشاره به توجه ویژه مقامات و مسئولان جمهوری اسلامی ایران به فرهنگ و هنر، بر ضرورت گسترش همکاری‌های فرهنگی بین کشورهای عضو اکو تأکید کرد و افزود: هدف ما فراهم کردن امکانات لازم به منظور ایجاد تسهیلات برای فعالیت‌های موثر این موسسه خواهد بود. وی نقش موسسه فرهنگی اکو را در توسعه و تقویت همکاری های فرهنگی و ارتقا و اعتلای فرهنگ و هویت مشترک کشورهای عضو، تاثیرگذار و ستودنی دانست.
آقای افتخار حسین عارف نیز ضمن اشاره به سطح بسیار خوب فعالیت‌های فرهنگی در ایران، ابراز امیدواری کرد در طی حضورش در جمهوری اسلامی ایران، گام‌های موثری به منظور ارتقاء سطح کیفی فعالیت‌های موسسه مزبور و همچنین توسعه همکاری‌های فرهنگی بین اعضاء برداشته شود.

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6-4