آخرین مطالب
کد مطلب: 5973
تاریخ انتشار: چهارشنبه 27 دی 1391

دهمین ماه گفتار شمس با سخنرانی شهرام پازوکی

دهمین ماه گفتار شمس با سخنرانی شهرام پازوکی
اخبار > ایران  - دهمین ماه‌گفتار بنیاد شمس تبریزی و مولانا با سخنرانی شهرام پازوکی با موضوع سنت و بدعت در مثنوی مولوی برگزار می‌شود.

به گزارش موسسه فرهنگی اکو، دهمین ماه‌گفتار بنیاد شمس تبریزی و مولانا دوشنبه دوم بهمن ماه 91  در تالار شمس برگزار می‌شود.

این ماه‌گفتار با سخنرانی شهرام پازوکی، پژوهشگر فلسفه و عرفان، عضو هیات علمی موسسه حکمت و فلسفه ایران و عضو گروه فلسفه فرهنگستان هنر ایران، همرا است.

از آثار برجسته‌ی او می‌توان به‌ حکمت هنر و زیبایی در اسلام ، تطبیق ماهوی تصوف و تشیع، حدیث عشق، مقالات هانری کربن، تاریخ و جغرافیای تصوف و ده ها مقاله و ترجمه دیگر اشاره کرد.

علاوه بر ماه گفتارها، در درس گفتارهایی که هر ماه در این بنیاد برگزار می‌شود، استاد محمدعلی  موحد در نظر دارد مقالات شمس تبریزی را با نگاهی تازه بازخوانی و از این گنجینه بزرگ ادب و عرفان فارسی رمزگشایی کند.

دهمین نشست این مجموعه ماه‌‌گفتارها، ساعت 16:30  روز دوشنبه دوم بهمن ماه سال جاری در  تالار شمس موسسه فرهنگی اکو واقع در خیابان اقدسیه، کوچه ناز، پلاک 10، برپا می‌شود.

از این پس نشست‌های ماه گفتار در تالار شمس برگزار خواهد شد. این دومین نشستی است که با تغییر مکان برگزاری در این تالار برگزار می‌شود.  

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5-1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5-1