آخرین مطالب
کد مطلب: 5887
تاریخ انتشار: چهارشنبه 5 مهر 1391
آغاز راه کاروان خورشید

اعلام ساعت برگزاری کارگاه‌های آموزشی سیف‌اله صمدیان، جواد بختیاری و...

اخبار  - ساعت‌های برگزاری کارگاه‌های آموزشی سیف‌اله صمدیان، جواد بختیاری و... در تهران اعلام شد.

کارگاه عکس و فیلم دیجیتال سیف‌اله صمدیان همزمان با آغاز راه کاروان خورشید در موسسه فرهنگی اکو برگزار می‌شود.
این کارگاه دو روزه روزهای ششم از ساعت ۱۴ و هفتم مهرماه از ساعت ۱۱ تدارک دیده شده و شرکت عموم علاقمندان در آن آزاد و رایگان است.
 در این کارگاه‌ آموزشی با عنوان «چشم دل»، قرار است صمدیان با نمایش عکس و فیلم‌های کوتاه  به بخشی از تئوری‌ها و تجارب شخصی خود در حیطه‌ی عکاسی و فیلم‌سازی دیجیتال بپردازد.

علاوه بر این کارگاه دو روزه نقاشی‌خط جواد بختیاری، در روزهای پنجشنبه ششم از ساعت ۱۴ تا ۱۶ و جمعه هفتم مهر از ساعت ۱۱ تا ۱۳برگزار می‌شود.

کارگاه‌ خوش‌نویسی امیراحمد فلسفی روز جمعه هفتم از ساعت ۱۴ تا ۱۶ و کارگاه خوشنویسی محمد حیدری پنج‌شنبه ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ خواهد بود.
همچنین کارگاه نقاشی دو روزه حبیب‌اله صادقی و احمد وکیلی نیز ششم مهر از ساعت ۱۴ تا ۱۶ و هفتم مهر از  ۱۴ تا ۱۶برگزار می‌شود.

  ششم مهر از  ساعت ۱۱ تا ۱۳  و هفتم مهر از ساعت ۱۱ تا ۱۳ زمان برگزاری کارگاه نقاشی مرتضی حیدری است و احمد خلیلی‌فر نیز روزهای پنجشنبه ششم ساعت ۱۶ :۳۰ تا ۱۸: ۳۰ جمعه هفتم مهرماه ۱۶:۳۰ تا ۱۸: ۳۰ کارگاه خواهد داشت.

طبق اعلام برنامه‌ی نمایشنامه‌خوانی افروز فروزنده روز جمعه ۷ مهر ۱۶:۳۰ تا ۱۸:۳۰ برگزار می‌شود.

همچنین روز یکشنبه نهم مهرماه نمایشگاه خوشنویسی با آثار غلامحسین امیرخانی، یداله کابلی، محمد حیدری و امیراحمد فلسفی با 7 اثر از غلامحسین امیرخانی و 15 اثر  از محمد حیدری با موضوع مقالات شمس تبریزی ، 15 اثر از یداله کابلی و 7 اثر از امیراحمد فلسفی با موضوع اشعار مولانا گشایش می‌یابد.

بنا بر اعلام موسسه فرهنگی اکو حضور عموم علاقمندان به عکاسی و سینمای مستند دیجیتال، نقاشی، خوشنویسی و نقاشی‌خط در کارگاه‌های کاروان خورشید و نمایشگاه خوشنویسی در گالری اکو تهران از ششم تا نهم مهرماه آزاد است.

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5-4