آخرین مطالب
کد مطلب: 14622
تاریخ انتشار: سه شنبه 30 دی 1399

"ورزش" پلی برای دوستی ملت های اکو

اخبار  - سرور بختی رئیس مؤسسه فرهنگی اکو و محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد سپاهان طی مراسمی در هتل عباسی اصفهان، تفاهم نامه همکاری مشترک امضاء کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، سرور بختی در این مراسم ضمن قدردانی از میزبانی و همراهی باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد سپاهان ابراز امیدواری کرد امضای این تفاهم نامه گام بلندی در راستای استفاده از ورزش به عنوان پل دوستی ملت های منطقه اکو باشد.

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد سپاهان نیز طی سخنانی در این مراسم از تفاهم نامه امضاء شده با مؤسسه فرهنگی اکو به عنوان سندی ارزشمند در تاریخ باشگاه سپاهان نام برد و تأکید کرد همکاری ورزشی با کشورهای منطقه اکو سیاست جدید باشگاه سپاهان است.

بنابر همین گزارش سرور بختی رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در ادامه سفر به اصفهان ضمن بازدید از باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان به تماشای بازی این تیم با پیکان تهران نشست و در گفتگو با تلویزیون اینترنتی باشگاه سپاهان شرکت نمود.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در آخرین روز سفر خود به اصفهان در روز شنبه مورخ 27 دی ماه 1399 با حضور در محل نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان با آقای سالاریان سرپرست این نمایندگی دیدار و گفتگو کرد.

سرور بختی و هیأت همراه همچنین با همراهی مجتبی لطفی رئیس هیأت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و رئیس امور ورزش شرکت فولاد مبارکه از قسمت های مختلف این کارخانه بازدید کرد و اظهار امیدواری نمود با همکاری مشترک کارخانه فولاد مبارکه، باشگاه سپاهان و مؤسسه فرهنگی اکو، اصفهان تبدیل به پایگاه اصلی دیپلماسی ورزشی منطقه اکو شود.

 

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5+3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5+3