آخرین مطالب
کد مطلب: 14548
تاریخ انتشار: سه شنبه 23 دی 1399

«شهر آفتاب» شهری برای همه ملتهای اکو

اخبار  - سرور بختی ریاست موسسه فرهنگی اکو بعدازظهر روز دوشنبه ۲۲ دی ماه ۹۹ با محمدرئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب دیدار و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، آقای سرور بختی در این دیدار گفت: امکانات شهرآفتاب بسیار بی‌نظیر است و امیدواریم به زودی با امضای یک تفاهم‌نامه همکاری شاهد همکاری‌های اکو و این نمایشگاه باشیم.

رئیس موسسه فرهنگی اکو افزود: شهر آفتاب می‌تواند متعلق به فعالیت فرهنگی و اقتصادی همه کشورها و ملت‌های منطقه اکو باشد.

محمدرئوف قادری نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور آقای سرور بختی در نمایشگاه بین المللی شهر آفتاب، با اشاره به مشترکات تاریخ تمدنی بسیار میان ایران و کشورهای منطقه اکو اظهار داشت: کشورهای منطقه اکو در یکی از استراتژیک ترین مناطق جهان واقع شده اند که نیاز است همکاری های فرهنگی و اقتصادی بین این کشورها بیش از پیش گسترش یابد.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب همچنین با معرفی بخشهای مختلف این نمایشگاه و اشاره به سه استراتژی تعریف شده برای این مجموعه، گفت: با تکمیل بخشهای باقیمانده شهر آفتاب و به سرانجام رسیدن انتقال نمایشگاه ها،ایجاد شهر نمایشگاهی و منطقه آزاد اقتصادی و تجاری، شاهد یکی از بزرگترین مجموعه های نمایشگاهی در خاورمیانه خواهیم بود.

وی در خاتمه افزود: مجموعه نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب با تمامی امکانات و ظرفیت های خود آماده همکاری با تمامی کشورهای اکو در زمینه های اقتصادی و فرهنگی است.

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9-3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9-3