آخرین مطالب
کد مطلب: 14285
تاریخ انتشار: چهارشنبه 26 آذر 1399
در دیدار سرور بختی با محمدرضا ساکت مطرح شد؛

«سپاهان» مرکز دیپلماسی ورزشی منطقه اکو

«سپاهان» مرکز دیپلماسی ورزشی منطقه اکو
اخبار  - سرور بختی، رئیس مؤسسه فرهنگی اکو بعدازظهر دوشنبه 25 آبان‌ماه 99 با محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه اصفهان در محل این نهاد بین‌المللی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، سرور بختی در این دیدار ضمن تأکید بر جایگاه «ورزش» به‌عنوان یکی از ابزارهای مهم نزدیکی بین ملت‌های منطقه اکو ابراز امیدواری کرد، باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان اصفهان بتواند به‌عنوان مرکزی برای برگزاری مسابقات مشترک در جهت ترویج «دیپلماسی ورزشی» میان کشورهای عضو اکو نقش‌آفرینی کند.

محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از امکانات و سوابق این باشگاه معتبر ایرانی برنامه‌های متنوعی را در زمینه‌های مختلف ورزشی برای همکاری‌های مشترک به رئیس مؤسسه فرهنگی اکو پیشنهاد کرد که با استقبال "سرور بختی" روبرو شد.

محمدرضا ساکت در پایان این دیدار ضمن اهدای یادبود ورزشی باشگاه سپاهان به رئیس مؤسسه فرهنگی اکو از وی برای بازدید رسمی از این باشگاه معتبر ایرانی دعوت به عمل آورد.

شایان‌ذکر است مؤسسه فرهنگی اکو در دوره جدید فعالیت خود به ریاست آقای سرور بختی، پیشبرد اهداف دیپلماسی عمومی خود را برای نزدیک‌تر شدن ملت‌های منطقه اکو با استفاده از ابزارهایی نظیر "گردشگری فرهنگی" و "دیپلماسی ورزشی" در دستور کار خود قرار داده است.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7-4