آخرین مطالب
کد مطلب: 13873
تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 آبان 1399
در دومین دیدار سرور بختی و افشین علاء مطرح شد:

راه اندازی دفتر شعر و ادب اکو در کیش

راه اندازی دفتر شعر و ادب اکو در کیش
اخبار  - آقای سرور بختی رئیس مؤسسه فرهنگی اکو ظهر روز سه شنبه ۲۷ آبانماه ۹۹ با آقای افشین علاء شاعر برجسته ایرانی و مشاور فرهنگی مدیرعامل منطقه آزاد کیش دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، آقای سرور بختی رئیس این نهاد بین المللی ضمن ابراز خرسندی از دیدار مجدد آقای افشین علاء اظهار امیدواری کرد با حضور وی در منطقه آزاد کیش فرصت تبدیل شدن جزیره زیبای گردشگری به مرکز شعر و ادب منطقه اکو فراهم گردد.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو همچنین با اشاره به راهبرد ترویج «گردشگری فرهنگی» به عنوان یکی از محورهای مهم گسترش صلح و دوستی در میان ملتهای منطقه اکو از ظرفیت جذب گردشگر کشورهای عضو اکو در راستای تحقق نزدیکی هرچه بیشتر آنها به یکدیگر، استفاده کند.
آقای افشین علاء نیز در این دیدار با ابراز خوشنودی از دیدگاههای وحدت آفرین فرهنگی آقای سرور بختی، گفت: افق مؤسسه فرهنگی اکو با حضور چنین شخصیتی یقیناً در آینده بسیار روشن است.

وی با استقبال از ایجاد دفتر شعر و ادب اکو در منطقه آزاد کیش، تحقق این همگرایی ادبی را به فال نیک گرفت و افزود: قطعاً منطقه آزاد کیش می تواند با میزبانی چنین دفتری و رویدادهای پیرامونی آن، به مرکزی برای جذب گردشگر از کشورهای همسایه بالاخص "حوزه تمدنی اکو" تبدیل شود.

همچنین در این دیدار پیشنهاداتی نظیر راه اندازی جایزه ادبی اقبال لاهوری در منطقه آزاد کیش نیز مطرح شد که مورد استقبال طرفین قرار گرفت.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9+3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9+3