آخرین مطالب
کد مطلب: 13599
تاریخ انتشار: سه شنبه 22 مهر 1399
با اهدا تجهیزات بهداشتی صورت گرفت:

کمک اتحادیه اروپا به ازبکستان در مقابله با کرونا

کمک اتحادیه اروپا به ازبکستان در مقابله با کرونا
اخبار > ازبکستان  - اتحادیه اروپا در چارچوب تحکیم همکاری‌های دوجانبه به ازبکستان تجهیزات ضدعفونی کننده هوا و اتاق‌های بیمارستانی اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس در تاشکند، اتحادیه اروپا در چارچوب تحکیم همکاری‌های دوجانبه به ازبکستان تجهیزات ضدعفونی کننده هوا و اتاق‌های بیمارستانی اهدا کرد.

این کمک بلاعوض اتحادیه اروپا در چارچوب طرح «تحکیم پایه ملی حقوقی و برگزاری دوره آموزش تخصصی در حفاظت و امنیت محیط زیستی در کشورهای آسیای مرکزی» اهدا شده است.

این تجهیزات به ارزش 100 هزار یورو شامل دستگاه‌های ضدعفونی سریع اتاق‌ها در موسسات پزشکی و آزمایشگاهی که می‌توانند با «کووید-19» آلوده شوند، است.

«یوسی ناروی» کفیل هیئت اتحادیه اروپا در ازبکستان گفت: افرادی که در موسسات پزشکی و آزمایشگاهی فعالیت می‌کنند، خط مقدم در حمایت ما از پاندمی «کووید-19» هستند. تجهیزاتی که توسط اتحادیه اروپا اهدا می‌شود، امنیت آنان را تامین می‌کند.

این تجهیزات در اختیار مرکز آموزش متخصصان امنیت تشعشع ازبکستان قرار گرفته است.

در تاریخ 16 نوامبر سال 1994 میلادی بین اتحادیه اروپا و ازبکستان روابط سیاسی برقرار شده و از ماه ژانویه سال 1995 میلادی در بروکسل سفارت ازبکستان فعالیت می‌کند.

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6-4