آخرین مطالب
کد مطلب: 13425
تاریخ انتشار: دوشنبه 7 مهر 1399

بازدید سرور بختی از پژوهشکده هنرهای سنتی

بازدید سرور بختی از پژوهشکده هنرهای سنتی
اخبار  - آقای سرور بختی ریاست موسسه فرهنگی اکو در تاریخ 99/07/06 به دعوت آقای شریف زاده رئیس پژوهشکده هنرهای سنتی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری از پژوهشکده هنرهای سنتی بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، در کنار این بازدید، جلسه ای نیز با حضور تنی چند از مدیران پژوهشگاه برگزار شد که آقای سرور بختی طی سخنانی در آن با توجه به ظرفیت بالای پژوهشکده هنرهای سنتی، پیشنهاد برگزاری نمایشگاه های مجازی و استفاده از پلت فرم موسسه فرهنگی اکو را برای برگزاری و نمایش هنرهای سنتی منطقه اکو را مطرح نمود که مورد استقبال مدیران مجموعه پژوهشکده هنرهای سنتی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری قرارگرفت.

آقای شریف زاده زاده رئیس پژوهشکده هنرهای سنتی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری نیز طی سخنانی در این جلسه با استقبال از دیدگاههای آقای سرور بختی، آمادگی خود را برای همکاری های مشترک با موسسه فرهنگی اکو در زمینه برگزاری نمایشگاه هنرهای سنتی، کارگاههای اموزشی، وبینارها و نشست های تخصصی اعلام و اظهار داشت: توجه به هنرهای سنتی باعث رشد و توسعه مردم منطقه اکو خواهد شد.

طرفین در ادامه این جلسه درباره نحوه مشارکت در طرحهای مشترک پژوهشی و انتشار کتب آثار هنرمندان منطقه اکو به بحث و گفتگو پرداختند.

همچنین آقای سرور بختی ریاست موسسه فرهنگی اکو با همراهی رئیس پژوهشکده هنرهای سنتی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری از کارگاههای پژوهشی سفال، زربفت، قلمزنی، منبت، معرق، خاتم، سازسازی، نگارگری، خوشنویسی و... که طبق اصول بازیابی شده از پژوهشهای به عمل آمده از دوره های مختلف تاریخی، به خلق آثار فاخر و اصیل می پردازند، بازدید کرد.

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7-4