آخرین مطالب
کد مطلب: 13408
تاریخ انتشار: یکشنبه 6 مهر 1399
با ارزیابی 156 هزار درخواست از 172 کشور اعلام شد:

نتایج متقاضیان بورس تحصیلی 2020 ترکیه

نتایج متقاضیان بورس تحصیلی 2020 ترکیه
اخبار > ترکیه  - نتایج برنامه "بورس‌های تحصیلی ترکیه" که توسط ریاست جامعه ترکهای خارج از کشور و جوامع خویشاوند اجرا می گردد و به دانشجویان بین المللی فرصتهای تحصیلات عالی را در ترکیه مهیا می سازد، اعلام شد.

در بیانیه منتشر شده از سوی ریاست جامعه ترکهای خارج از کشور و جوامع خویشاوند آمده است،

در سال 2020 در چارچوب "بورس‌های تحصیلی ترکیه" روند ارزیابی حدود 156 هزار درخواست از 172 کشور بجز اتباع افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، جمهوری ترکیه قبرس شمالی و ازبکستان به اتمام رسیده و ارسال نتایج مثبت و منفی از طریق پست الکترونیکی برای متقاضیان آغاز شده است.

در این بیانیه با اشاره به اینکه به علت شرایط بوجود آمده از نوع جدید ویروس کرونا (کووید-19)، روند مصاحبه با مشارکت تعداد محدودی از نامزدها صورت گرفته، آمده است، نتایج درخواست نامزدهای اتباع افغانستان، آذربایجان، قزاقستان، جمهوری ترک قبرس شمالی و ازبکستان نیز بعد از اتمام روند ارزیابی آنها در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

عبدالله ارن، رئیس جامعه ترکهای خارج از کشور و جوامع خویشاوند، طی پیامی در حساب توئیتر خود به برندگان تبریک گفت و اظهار داشت که تعداد درخواست‌های دریافت شده از سراسر جهان هر ساله در حال شکستن یک رکورد است و از همه علاقه مندان تشکر کرد.

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9+3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9+3