آخرین مطالب
کد مطلب: 13394
تاریخ انتشار: یکشنبه 6 مهر 1399
با رعایت معیارهای برنامه گردشگری ایمن در دوران کرونا محقق شد:

آنتالیا، پربازدیدترین شهر توریستی در مدیترانه

آنتالیا، پربازدیدترین شهر توریستی در مدیترانه
اخبار > ترکیه  - استان آنتالیای ترکیه در 9 ماه نخست سال جاری میزبان بیش از دو میلیون گردشگر خارجی از 170 کشور جهان بوده ‌است.

آنتالیا به عنوان پایتخت گردشگری ترکیه، از اول ژانویه تا 22 سپتامبر سال جاری میزبان بیش از 2 میلیون گردشگر خارجی از 170 کشور جهان بود و انتظار می‌رفت تا پایان سال بیش از 16 میلیون به این شهر زیبا سفر کنند. بر این اساس آنتالیا پربازدیدترین شهر گردشگری در مدیترانه است.

آنتالیا همچنین به عنوان یکی از مراکز مهم گردشگری جهان، سال گذشته نیز از بیشترین گردشگران میزبانی کرده بود. انتظار می‌رفت که تا پایان سال جاری بیش از 16 میلیون توریست از این شهر بازدید کنند. فصل گردشگری در آنتالیا با از سرگیری پروازهای متقابل میان ترکیه و روسیه از 10 اوت آغاز شد.

آنتالیا با آغاز فصل گردشگری و با توجه به پاندمی کرونا با رعایت معیارهای برنامه گواهینامه گردشگری ایمن که توسط وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه اعلام شد با تعطیلات سالم و دلپذیر از گردشگران داخلی و خارجی میزبانی می‌کند.

رجب یاووز، رئیس گروه گردشگری شورای شهر آنتالیا به خبرنگار «آناتولی» گفت: فصل گردشگری سال گذشته بسیار خوب سپری شد. بخش گردشگری، سال 2020 را با یک امید آغاز کرد اما با شیوع پاندمی کرونا با دوره‌ای سخت روبه رو هستیم.

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6-4