آخرین مطالب
کد مطلب: 13390
تاریخ انتشار: جمعه 4 مهر 1399
با انجام نشست مجازی در هشتم مهرماه برگزار می شود:

«بازشناخت میراث اندیشه و دانش شمس و مولانا» در مؤسسه فرهنگی اکو

«بازشناخت میراث اندیشه و دانش شمس و مولانا» در مؤسسه فرهنگی اکو
اخبار  - مؤسسه فرهنگی اکو در ادامه سلسله‌‌نشست‌‌هایی که به‌‌منظور پاسداشت مقام مفاخر منطقه اکو برگزار نموده است، روز سه‌‌شنبه 8 مهرماه، نشست «بازشناخت میراث اندیشه و دانش شمس و مولانا» را برگزار خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، هم‌زمان با روزهای بزرگداشت شمس و مولانا، مؤسسه فرهنگی اکو، نشستی تخصصی با عنوان «بازشناخت میراث اندیشه و دانش شمس و مولانا» برگزار خواهد کرد.

در این نشست که به‌صورت مجازی برگزار می‌گردد، خانم دکتر فلیحه کاظمی، رئیس بخش زبان و ادبیات فارسی دانشگاه بانوان لاهور از پاکستان و خانم دکتر سپیده موسوی، محقق و مولاناشناس ایرانی، به تبیین جایگاه شمس و مولانا در منطقه اکو و شرح احوال و آثار ایشان خواهند پرداخت.

«زندگی و زمانه شمس و مولانا»، «رویکردهای عرفانی و معرفتی در آثار شمس و مولانا»، «دیدگاه‌‌‌‌های اصلاح‌‌گرایانه شمس و مولانا در عرصه تفکرات دینی، فرهنگی و اجتماعی» و «تأثیر و تأثر شمس و مولانا بر عارفان پسین و پیشین»، ازجمله محورهای این نشست است.

بارگذاری ویدئوی نشست مذکور در کانال تلگرام، آپارات و وبگاه مؤسسه فرهنگی اکو به نشانی ecieco_org، متعاقباً اطلاع‌‌رسانی خواهد شد.

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9-2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9-2