آخرین مطالب
کد مطلب: 13330
تاریخ انتشار: دوشنبه 31 شهریور 1399
سوم و چهارم مهرماه ۱۳۹۹ در مسیر کرج به طالقان برگزار خواهد شد:

رالی خودروهای تاریخی در جام گردشگری

رالی خودروهای تاریخی در جام گردشگری
اخبار > ایران  - رالی تور خانوادگی وسیله‌های نقلیه تاریخی جام گردشگری در مسیر کرج- طالقان به مناسبت گرامیداشت روز جهانی گردشگری و هفته دفاع مقدس، برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو به نقل از میراث آریا به نقل از روابط عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی جمهوری اسلامی ایران، این رالی سوم و چهارم مهرماه ۱۳۹۹ در مسیر کرج به طالقان برگزار خواهد شد و وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی و هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان البرز در برگزاری رالی تور خانوادگی وسیله‌های نقلیه تاریخی جام گردشگری مشارکت دارند.

از مهم‌ترین اهداف برگزاری این رالی می‌توان به گرامیداشت روز و هفته گردشگری و هفته دفاع مقدس، ایجاد شور و نشاط اجتماعی و ایجاد امکان گردهمایی مالکان و دارندگان وسیله‌های نقلیه تاریخی در راستای کمک به شناسایی و صیانت از این گنجینه‌های ارزشمند فرهنگی صنعتی، اشاره کرد.

این رالی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی در راستای کمک به جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، از شهر کرج در استان البرز آغاز شده و پس از عبور از مهرشهر و بازدید از مجموعه تاریخی کاخ مروارید ادامه خواهد داشت.

شرکت‌کنندگان در پایان به طالقان رسیده و پس از یک شب اقامت و بازدید از جاذبه‌های طبیعی و تاریخی این شهرستان، این رویداد خاتمه پیدا می‌کند.

علاقه‌مندان به حضور در این رویداد می‌توانند با شماره تلفن ۰۹۱۲۵۶۲۷۹۲۲ بهمن محمد پور تماس بگیرند.

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5+4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5+4