آخرین مطالب
کد مطلب: 13209
تاریخ انتشار: دوشنبه 24 شهریور 1399

نشست «شهریار در افق شعر و ادب اکو»

نشست «شهریار در افق شعر و ادب اکو»
اخبار  - مؤسسه فرهنگى اکو به­منظور پیگیری زمینه‌های ترویج و گسترش پیوندهای زبانی، به‌عنوان رمز حیات فرهنگی و عامل وحدت اجتماعی ملل اکو، روز پنجشنبه 27 شهریورماه، از ساعت 20، نشست­ مجازی با عنوان «شهریار در افق شعر و ادب اکو» را برگزار خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، مؤسسه فرهنگی اکو در ادامه سلسله‌‌نشست‌‌هایی که به‌‌منظور پاسداشت مقام مفاخر منطقه اکو برگزار نموده است، هم‌زمان با روز ملی شعر و ادب فارسی و روز بزرگداشت محمدحسین شهریار، نشستی با عنوان «شهریار در افق شعر و ادب اکو» را برگزار خواهد کرد.

در این نشست که به­صورت مجازی برگزار می‌گردد، سرور بختی، رئیس مؤسسه فرهنگی اکو، پیرامون گستره نفوذ زبان فارسی در صحنه‌های بین‌المللی و پیوندهای زبانی در سراسر کشورهای منطقه، همچنین در خصوص هنر و جایگاه محمدحسین شهریار در شعر معاصر، به ایراد سخن می­پردازد.

در ادامه برنامه، عسکر حکیم از تاجیکستان، افشین علا از ایران، سید احمد حسینی از پاکستان و مهتاب ساحل از افغانستان، شعرخوانی خواهند کرد.

این نشست از ساعت 20 بارگذاری می­گردد و علاقه‌مندان می‌‌توانند با دنبال کردن کانال تلگرام، آپارت و وبگاه مؤسسه فرهنگی اکو به نشانی ecieco_org آن را مشاهده نمایند.

 

 

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6+3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6+3