آخرین مطالب
کد مطلب: 13158
تاریخ انتشار: پنجشنبه 20 شهریور 1399
با موضوع غذاهای سنتی منطقه اکو

شماره جدید فصلنامه ECO Heritage منتشر شد

شماره جدید فصلنامه ECO Heritage منتشر شد
انتشارات > مجله  - بیست و چهارمین شماره فصلنامه انگلیسی زبان ECO Heritage با موضوع «غذاهای سنتی منطقه اکو» توسط مؤسسه فرهنگی اکو منتشر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، در این شماره که به صورت تمام رنگی در 86 صفحه گلاسه منتشر گردیده است، اطلاعاتی پیرامون خوراکها و نوشیدنهای سنتی کشورهای عضو اکو از جمله افغانستان، آذربایجان، ایران، قزاقستان، قرقیزستان، پاکستان، تاجیکستان، ترکیه، ترکمنستان و ازبکستان در اختیار علاقمندان قرار داده شده است.

این شماره از نشریه با نظارت سرور بختی، رئیس مؤسسه فرهنگی اکو و سردبیری دکتر سیدرضا حسینی، مدیریت اجرایی پریسا فیروزکوهی، مدیریت داخلی محمد محمودی و طراحی گرافیک احمدرضا نصراللهی به چاپ رسیده است.

همچنین این نشریه بر آن است تا در دوره جدید انتشار خود به معرفی چهره های برجسته فرهنگی - هنری منطقه در ارتباط با موضوع نشریه بپردازد.

شماره های آتی این مجله نیز به موضوعاتی همچون سنگ نگاره های باستانی (پتروگلیف ها)، جشنها و مراسم های ملی/محلی/آیینی، لباسهای محلی و نوروز در منطقه اکو خواهد پرداخت. علاقمندان میتوانند در صورت تمایل ضمن ارسال ایمیل به آدرس info@ecieco.org از شرایط پذیرش مقالات انگلیسی زبان خود برای انتشار در این مجله اطلاع کسب نمایند.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5+4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5+4