آخرین مطالب
کد مطلب: 12622
تاریخ انتشار: یکشنبه 12 مرداد 1399

روی ماه خداوند را در پاکستان ببوس!

روی ماه خداوند را در پاکستان ببوس!
اخبار > پاکستان  - آژانس ادبی دایره مینا به نمایندگی از مصطفی مستور، امتیاز انتشار ترجمه اردوی کتاب «روی ماه خداوند را ببوس» را به انتشارات مهر در پاکستان واگذار کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو به نقل از خبرگزاری فارس، آژانس ادبی دایره مینا به نمایندگی از مصطفی مستور، امتیاز انتشار ترجمه اردوی کتاب «روی ماه خداوند را ببوس» را به انتشارات مهردر پاکستان واگذار کرد.

کتاب «روی ماه خداوند را ببوس» در سال ۷۹ توسط نشر مرکز منتشر شد و طی ۲۰ سال، بیش از ۹۰ بار تجدید چاپ شده و ۲۵۰ هزار نسخه از آن به فروش رسیده است. این کتاب تاکنون به زبان‌های ترکی، روسی، اندونزیایی، بوسنیایی، عربی، بنگالی و آذربایجانی ترجمه و منتشر شده و اکنون قرار است برای نخستین بار به بازار بزرگ کشورهای اردوزبان نیز راه پیدا کند.

انتشارات مهردر در کویته مرکز استان بلوچستان پاکستان مستقر است و از جمله ناشران متعهد به قراردادهای حرفه‌ای خرید حق انتشار کتاب است. براساس توافق صورت گرفته، کتاب «روی ماه خداوند را ببوس» قرار است توسط احمد شهریار به زبان اردو برگردانده شود. احمد شهریار شاعر، مترجم و نویسنده پاکستانی مقیم ایران است و نوشته‌ها و ترجمه‌هایی به زبان فارسی و اردو در ایران و پاکستان منتشر شده است.

«روی ماه خداوند را ببوس» داستان مواجهه‌ یونس فردوس، دانشجوی رشته‌ جامعه‌شناسی با پرسش‌ها و ابهاماتی درباره خدا، هستی و تضاد عقل و احساس است.

حق فروش امتیاز آثار مصطفی مستور به زبان‌های خارجی به صورت اختصاصی در اختیار آژانس ادبی دایره‌ مینا قرار دارد.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7+4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7+4