آخرین مطالب
کد مطلب: 12621
تاریخ انتشار: یکشنبه 12 مرداد 1399

کویته میزبان نمایشگاه صنایع دستی ایران

کویته میزبان نمایشگاه صنایع دستی ایران
اخبار > ایران  - به مناسبت دهه ولایت و امامت، خانه فرهنگ ایران در کویته نمایشگاه صنایع دستی، کتب ایرانشناسی، تابلوهای خطاطی، مینیاتوری، پیشرفت‌های فن‌آوری و تکنولوژی ایران را برپا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در آستانه فرارسیدن عید سعید قربان و عید غدیر خم، صنایع دستی، کتب ایرانشناسی، تابلوهای خطاطی، مینیاتوری، پیشرفت‌های فن‌آوری و تکنولوژی ایران در محل نمایشگاه دائمی خانه فرهنگ کشورمان در کویته پاکستان به نمایش گذاشته شد.

در اولین روز افتتاحیه این نمایشگاه، طلاب و دانشجویان علوم دینی از مدرسه علمیه خاتم االبنیین از این نمایشگاه دیدن داشتند که بسیار مورد استقبال بازدید کنندگان قرار گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین دومکی، نماینده حزب وحدت اسلامی ایالت بلوچستان در سخنانی، از خانه فرهنگ ایران در کویته به منظور فراهم آوردن زمینه بازدید از صنایع دستی جمهوری اسلامی ایران، تشکر و قدردانی کرد.

سید حسین تقی‌زاده‌واقفی، وابسته فرهنگی و مسئول خانه فرهنگ ایران در کویته ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان که از شهرها و قصبه‌های محتلف ایالت بلوچستان جهت گذراندن یک دوره آموزشی یک ماهه در زمینه دروس معارفی و احکام شرعی به شهر کویته آمده بودند، گفت: شما طلاب گرانقدر که پا در عرصه فراگیری علوم دینی گذاشته‌اید، باید توجه داشته باشید که قرآن کریم از انسان ایمان و عمل صالح را توامان درخواست کرده است و این دو مانند ایمان و علم سبب رشد معنوی و روحانی شده و آنگاه انسان این صلاحیت را پیدا می‌کند که دیگران را نیز به راه راست هدایت نماید و مردم را به حق و صبر توصیه کند.

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8-1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8-1