آخرین مطالب
کد مطلب: 12498
تاریخ انتشار: پنجشنبه 2 مرداد 1399

برگزاری سلسله کارگاههای آموزشی مجازی و رایگان در زمینه میراث مکتوب

برگزاری سلسله کارگاههای آموزشی مجازی و رایگان در زمینه میراث مکتوب
اخبار  - سلسله کارگاههای آموزشی آنلاین در زمینه میراث مکتوب برای اولین بار توسط موسسه فرهنگی اکو و دانشگاه علامه طباطبایی برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، موسسه فرهنگی اکو با همکاری دانشگاه علامه طباطبایی سلسله کارگاههای آموزشی آنلاین را با هدف ارتقاء دانش علاقمندان به حوزه میراث مکتوب برگزار خواهد کرد. در این کارگاههای آموزشی مباحثی چون " آشنایی با اسناد تاریخی و سندشناسی"، " مهرشناسی و مهرخوانی در اسناد تاریخی و نسخ خطی"، " مطالعات فرهنگی و ادبیات تطبیقی" و " فنون عملی تصحیح نسخ خطی" به صورت آنلاین و رایگان تدریس خواهد شد. در مراسم افتتاحیه این سلسله کارگاهها که روز پنجشنبه ساعت 10 صبح به وقت تهران انجام خواهد شد، سرور بختی رییس موسسه فرهنگی اکو و دکتر ایرانزاده رییس دانشکده ادبیات دانشگاه علامه طباطبایی سخنرانی نموده و سپس اولین ورکشاپ آنلاین مشترک، افتتاح خواهد شد.

هدف از برگزاری چنین ورکشاپ هایی، افزایش دانش و مهارت های علاقمندان به حوزه میراث مکتوب منطقه با موضوعات خاص این حوزه مهم فرهنگی و استفاده بهینه از فرصت هایی است که شرایط جدید و فضای مجازی در زمینه آموزش از راه دور به وجود آورده است.
قابل ذکر است، ورکشاپ های میراث خطی جهت استفاده پژوهشگران کتابخانه ها و آرشیو های ملی، مراکز اسناد، آکادمی های علوم کشورهای عضو، موسسات شرق شناسی و سایر علاقمندان در نظر گرفته شده است.

پژوهشگران و علاقمندان می توانند در تاریخ و ساعات معین با استفاده از لینک و یا اسکن QR code داده شده وارد فضای ورکشاپ شوند.

 

لینک کارگاه های آموزشی

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5-1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5-1