آخرین مطالب
کد مطلب: 12483
تاریخ انتشار: چهارشنبه 1 مرداد 1399
با حضور امامعلی رحمان انجام شد:

افتتاح بزرگترین مجموعه ورزشی در تاجیکستان

افتتاح بزرگترین مجموعه ورزشی در تاجیکستان
اخبار > تاجیکستان  - مجتمع بزرگ تنیس و شنا در شهر دوشنبه با حضور امامعلی رحمان، رئیس جمهوری تاجیکستان و رستم امامعلی، رئیس مجلس ملی و شهردار دوشنبه افتتاح شد.

به گزارش موسسه فرهنگی اکو به نقل از خبرگزاری "خاور" تاجیکستان، این مجتمع بزرگترین مجتمع تنیس و شنا در کشور محسوب می گردد که در مساحت 10 هکتار ساخته شده است. ساختمان آن از سال 2012 آغاز و با مشارکت 15 شرکت تاجیکی و 5 شرکت خارجی احداث شد. در ساختمان آن بیش از 500 نفر شرکت داشتند و با افتتاح آن 200 نفر در این مجتمع مشغول به کار شده اند. سالن تنیس دارای 3 هزار صندلی و استخرهای شنا با 2000 جای نشست می باشد. مجتمع شنای باز دارای 27 آسانسر، 8 میدان تنیس در فضای باز و پارکینگ برای 300 ماشین است.

مجتمع ورزش های آبی با مساحت بیش از 20 هزار متر مربع از 3 طبقه عبارت است و آب آن در تمام فصول سال 26 درجه می باشد. عمق اسطخرها از 0،7 تا 6 متر است و برای همه سن و سال در نظر گرفته شده است. مجتمع با سیستم ضبط ویدیوی مسابقات ورزشی مجهز است.

مجتمع تنیس دارای 5 طبقه و در مساحت 40 هزار متر مربع ساخته شده است.

امامعلی رحمان، رئیس جمهوری تاجیکستان در مراسم افتتاح این مجتمع بر رشد ورزش در کشور تاکید نمود و آن را در آستانه 30 مین سالگرد استقلال تاجیکستان به فال نیک دانست.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5-3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5-3