آخرین مطالب
کد مطلب: 12408
تاریخ انتشار: چهارشنبه 18 تیر 1399

کراچی میزبان برنامه های دهه کرامت

کراچی میزبان برنامه های دهه کرامت
اخبار > پاکستان  - خانه فرهنگ ایران و سایر مراکز و نهادهای فرهنگی و دینی در کراچی به مناسبت ایام مبارک دهه کرامت اقدام به اجرای برنامه‌های فرهنگی به صورت مجازی کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، به دلیل محدودیت‌های ویروس کرونا، خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در کراچی فعالیت‌های خود را به مناسبت دهه کرامت در شبکه‌های مجازی متمرکز و در راستای پاسداشت این دهه اقدام به نشر روزانه چندین پست اعم از متن، تصاویر و ویدیو از طریق حساب اینستاگرام، فیسبوک و یوتیوب خود در فضای مجازی کرده است.

همچنین طی هماهنگی با نهادهای دینی شهر کراچی از قبیل شاخه بانوان سازمان امامیه پاکستان در کراچی، حوزه علمیه جامعه الزهرا(س)، حوزه علمیه بانوان القائم(ع)، تراست خیریه الفاطمه و انجمن‌های دینی فرهنگی دیگر پاکستان مقرر شد آنها نیز به صورت هماهنگ و همزمان کلیپ‌های سخنرانی، مولودی خوانی و پوسترهایی حاوی تبریک، فرمایشات و احادیث حضرت ثامن الائمه(ع) یا فرمایشات پیامبراسلام(ص) و ائمه معصومین علیهم السلام در فضیلت و جایگاه حضرت امام رضا(ع) و حضرت فاطمه معصومه(س) را در فضای مجازی منتشر کنند.

حوزه علمیه جامعه الزهرا(س) و شاخه بانوان سازمان امامیه پاکستان در کراچی که هر ساله مراسم دهه کرامت را با مشارکت و همکاری نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کراچی برگزار می‌کردند، تلاش کردند مراسم امسال خود را به شکل ویبنار برگزار کنند.

ضمن آن که شاخه بانوان سازمان امامیه پاکستان در کنار فعالیت‌های خود در رسانه‌های اجتماعی برنامه‌ای مختصر با حضور تعدادی از اعضای خود در محل مؤسسه شهید عارف حسین حسینی برگزار کرد.

معدودی از انجمن‌های دینی ـ فرهنگی کراچی نیز برنامه مولودی خوانی را به مناسبت ایام مبارک دهه کرامت تصویربرداری کردند و کلیپ‌های آن را در صفحات اجتماعی به نمایش گذاشتند.

همچنین، شبکه‌های تلویزیونی شیعه، سچ، الهادی، ولایت، المنتظر و ... نیز برنامه‌هایی را به این مناسبت پخش کردند.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9+2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9+2