آخرین مطالب
کد مطلب: 12382
تاریخ انتشار: پنجشنبه 12 تیر 1399
تاکید رئیس موسسه فرهنگی اکو در دیدار با معاون وزیر ارشاد:

‎وقت عملگرایی برای تحقق اشتراک فرهنگی است

‎وقت عملگرایی برای تحقق اشتراک فرهنگی است
اخبار  - ‎آقای سرور بختی رئیس موسسه فرهنگی اکو روز چهارشنبه ۱۱ تیرماه ۱۳۹۹ با آقای محسن جوادی معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد در محل آن وزارتخانه دیدار و گفتگو کرد.

‎به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو در این دیدار که تنی چند از نمایندگان این نهاد بین المللی و مدیران معاونت فرهنگی و سازمانها و مراکز تابعه وزارت ارشاد حضور داشتند، در رابطه با محورهای مختلف همکاری بحث و تبادل نظر شد.

‎بنا بر همین گزارش، معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار بار دیگر انتخاب آقای سرور بختی را که از شخصیتهای برجسته فرهنگی کشور دوست و برادر، تاجیکستان هستند را به عنوان رئیس موسسه فرهنگی اکو تبریک گفته و اظهار امیدواری نمود که با حضور ایشان، در دوره پیش رو اتفاقات فرهنگی با ارزشی برای این منطقه رخ دهد.

‎آقای سرور بختی نیز ضمن سپاسگزاری از آقای محسن جوادی، اشاره نمود که در دیدار با وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی چشم انداز کلی رابطه با معاونتهای مختلف وزارتخانه ترسیم شده و اکنون زمان برداشتن گامهای مستحکم برای عملی کردن همکاری ها در حوزه همکاری های فرهنگی است.

‎شایان ذکر است که طرفین در این دیدار بر دوری از ایده های غیر واقع گرایانه و حرکت سریع به سمت عمل گرایی تاکید داشتند و توافق شد در قالب یک تفاهم نامه عملیاتی کلیه محورهای همکاری پوشش داده شود.

‎یکی از محورهای همکاری برگزاری بزرگداشت مفاخر و مشاهیر اکو خواهد بود و از آن جهت که سال 2020 هفتصد مین سالگرد عارف و شاعر پارسی گوی قرن هشتم ،کمال خجندی است در این دیدار بر برگزاری بزرگداشت این عارف نامدار تاکید ویژه به عمل آمد.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8+1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8+1