آخرین مطالب
کد مطلب: 12339
تاریخ انتشار: سه شنبه 27 خرداد 1399
گزارشگران بدون‌مرز

انیسه شهید از افغانستان در میان ۳۰ قهرمان اطلاع‌رسانی دوره کرونا

انیسه شهید از افغانستان در میان ۳۰ قهرمان اطلاع‌رسانی دوره کرونا
اخبار > افغانستان  - سازمان گزارشگران بدون‌مرز ۳۰ خبرنگار، فعال رسانه‌ای و خبرگزاری از کشورهای مختلف دنیا و از جمله انیسه شهید از تلویزیون طلوع‌نیوز و خبرگزاری پژواک افغانستان را به عنوان ۳۰ قهرمان اطلاع‌رسانی در دوره کووید۱۹ معرفی کرد.

در این فهرست ۳۰ قهرمان اطلاع‌رسانی دوره شیوع کرونا، سازمان گزارشگران بدون‌مرز خبرنگاران‌، روزنامه‌نگاران، فعالان رسانه‌ای و فعالان شبکه‌های اجتماعی از چین، برزیل، آمریکا، برزیل، صربستان، ایران، افغانستان، اسلوونی، روسیه، مالزی، ونزوئلا ئ چند کشور دیگر به خاطر شجاعت، پشتکار و نوآوری در اطلاع‌رسانی حیاتی مورد تقدیر قرار گرفته‌اند.

سازمان گزارشگران بدون مرز انیسه شهید، خبرنگار شبکه طلوع‌نیوز از افغانستان را در این فهرست به عنوان خبرنگار شجاعی معرفی کرده است که با وجود ابتلای بسیاری از همکارانش به کرونا، همچنان به اطلاع‌رسانی روزانه و گزارش رویدادهای خطرناک ادامه داده است.

خبرگزاری پژواک افغانستان نیز از سوی سازمان گزارشگران بدون مرز به خاطر تداوم اطلاع‌رسانی در جریان یک ماه قرنطینه و قرنطینه تعدادی از کارکنان این خبرگزاری در دفتر آن برای تداوم اطلاع‌رسانی در فهرست ۳۰ قهرمان اطلاع رسانی دوره کووید۱۹ معرفی شده است.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8-3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8-3