آخرین مطالب
کد مطلب: 12325
تاریخ انتشار: چهارشنبه 21 خرداد 1399
در دیدار سرور بختی و ابراهیمی ترکمان مورد تأکید قرار گرفت؛

تدوین راهبرد مشترک اکو و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی

تدوین راهبرد مشترک اکو و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی
اخبار  - رییس موسسه فرهنگی اکو و رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در تاریخ بیستم خرداد ماه 1399 دیدار و گفتگو نمودند در این دیدار تدوین راهبرد مشترک بین این دو نهاد مهم فرهنگی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، سرور بختی ضمن تشکر از همکاری های سازمان در گذشته، اظهار امیدواری کرد که در آینده نیز همکاری های بین دو نهاد توسعه یابد. وی با تاکید بر ظرفیتهای موسسه فرهنگی اکو، پیشنهاد احیای کمیته ملی اکو، اجرای برنامه های مشترک در منطقه، اجرای پروژه های مشترک با محوریت زبان فارسی در حوزه کشورهای منطقه را مطرح نمود.

ترکمان رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نیز با اشاره به ظرفیتهای سازمان به ویژه برخورداری این سازمان از 85 دفتر در کشورهای مختلف، از پیشنهادات رئیس موسسه فرهنگی اکو استقبال نمود و آمادگی سازمان را برای توسعه همکاری و تدوین نقشه راه آینده اعلام کرد.

ترکمان ضمن دعوت از موسسه به انجام کارهای بنیادین و انجام پروژه های بزرگ که در سالهای آتی به یاد گار بماند، یاد آور شد که این موسسه می بایست برای مشاهیر و فرهنگ منطقه اکو تلاش نماید و در این مسیر رایزنیهای مستقر در کشورهای اکو همراه و همگام موسسه فرهنگی اکو خواهد بود.

 

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5-2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5-2