آخرین مطالب
کد مطلب: 12275
تاریخ انتشار: یکشنبه 7 اردیبهشت 1399

کتاب‌های طوطی ایران در فهرست بهترین ناشر بلونیا

کتاب‌های طوطی ایران در فهرست بهترین ناشر بلونیا
اخبار > ایران  - نام طوطی (بخش کودک انتشارات فاطمی) در فهرست نهایی جایزه‌ بهترین ناشر کودک و نوجوان بلونیا ۲۰۲۰ قرار گرفت.

به گزارش مؤسسه فرهنگی اکو به نقل از ایرنا، کتاب‌های طوطی از کشور ایران در فهرست ناشران کودک برگزیده‌ نمایشگاه کتاب بلونیا قرار گرفت و برای دریافت جایزه‌ بهترین ناشر کودک سال ۲۰۲۰ در قاره‌ آسیا با ناشرانی از چین، ژاپن و کره‌ جنوبی رقابت خواهد کرد.

این برای اولین بار است که ناشری از ایران به فهرست نهایی دریافت این جایزه‌ معتبر راه می‌یابد که به ناشران حرفه‌ای و خلاق کودک اهدا می‌شود.

اهدای این جایزه فرصتی است برای معرفی ناشران پیشرویی که در طول سال محتوایی خلاقانه و نو برای کتاب‌هایشان انتخاب کرده‌اند.

این جایزه از سوی نمایشگاه کتاب کودک بلونیا و انجمن ناشران ایتالیا با همراهی انجمن بین‌المللی ناشران، به شش ناشر برگزیده از آفریقا، آمریکای جنوبی و مرکزی، آمریکای شمالی، آسیا، اروپا و اقیانوسیه اهدا می‌شود که دارای ایده‌ها و اندیشه‌هایی روشن و حرفه‌ای هستند.

هر ساله اسامی برندگان در آیین افتتاحیه‌ نمایشگاه بلونیا اعلام می‌شود و کتاب‌های برگزیده‌ ناشران منتخب در کاتالوگ، روزنامه‌ها و شبکه‌های اجتماعی معرفی خواهند شد. اما امسال رأی‌گیری این رویداد به صورت برخط انجام و نتایح روز ۱۵ اردیبهشت (۴ مِی ۲۰۲۰) اعلام خواهد شد.

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8+2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8+2