آخرین مطالب
کد مطلب: 12169
تاریخ انتشار: پنجشنبه 19 دی 1398

نشست «هم‌‌اندیشی با فعالان عرصه نشر در حوزه کشورهای عضو اکو»

نشست «هم‌‌اندیشی با فعالان عرصه نشر در حوزه کشورهای عضو اکو»
اخبار  - نخستین نشست «هم‌‌اندیشی با فعالان عرصه نشر در حوزه کشورهای عضو اکو» روز دوشنبه 30 دی‌‌ماه، در محل کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، در نوبت اول «هم‌‌اندیشی با فعالان عرصه نشر در حوزه کشورهای عضو اکو» که با حضور مقامات دیپلماتیک، پژوهشگران، نویسندگان و فرهیختگان برگزار خواهد شد، آقای حسن قریبی، رئیس اداره روابط بین­الملل فرهنگستان زبان و ادب فارسی، آقای شهرام سلطانی لرگانی، مدیرمسئول انتشارات آرون و خانم الهام فلاح، نویسنده و منتقد ادبی، به معرفی مجموعه‌‌آثار انتشارات آرون می­پردازند.

انتشارات آرون از سال 1377 با حضور مؤلفان سرشناس در حوزه ایران‌‌شناسی، به انتشار کتاب‏های فارسی‌‌زبان نویسندگان منطقه اکو می­پردازد و برخی از کتب منتشره­اش، به‌عنوان «کتاب سال جمهوری اسلامی» برگزیده شده­اند.

مؤسسه فرهنگی اکو این دوره از نشست‌‌های هم‌‌اندیشی را با هدف فراهم‌‌سازی بسترهای مناسب توسعه ترجمه و نشر کتاب، ایجاد فضای گفتمانی با ناشران و تعامل بین انتشارات مؤسسه فرهنگی اکو و دیگر ناشران بین‌المللی برگزار می‌‌نماید.

علاقه‌مندان در صورت تمایل به حضور در برنامه، نام و نام خانوادگی خود را به شماره 1000088203526 پیامک نمایند یا با شماره 27673200 تماس حاصل فرمایند.

نشانی: تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، کوچه باقرالنمر، شمارۀ 10، کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7+2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7+2