آخرین مطالب
کد مطلب: 12167
تاریخ انتشار: یکشنبه 15 دی 1398

تاکید رییس موسسه فرهنگی اکو بر گسترش همفکری با مشاهیر و متفکران اکو

تاکید رییس موسسه فرهنگی اکو بر گسترش همفکری با مشاهیر و متفکران اکو
اخبار  - سرور بختی رییس موسسه فرهنگی اکو با دکتر اسماعیل آذر، استاد دانشگاه و چهره نام آشنای فرهنگ و ادبیات ایران دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، سرور بختی رییس موسسه فرهنگی اکو بیان داشت، هدف ما برگزاری برنامه های فرهنگی با محوریت مشترکات فرهنگی منطقه است و در این میان شعر یکی از عمیق ترین و شیرین ترین مشترکاتی است که میان ملتهای منطقه اکو وجود دارد. ایشان خاطر نشان کردند ما برآنیم پای فرهنگیان بیشتری را به موسسه فرهنگی اکو باز کنیم و این نهاد محلی خواهد بود برای نشستهای هم اندیشی هنرمندان و فرهنگیان مختلف.

سرور بختی تاکید کرد، گسترش همکاری و همفکری با متفکران و مشاهیر اکو را در دستور کار خود قرار دارد و در این راستا برنامه های فرهنگی و هنری مختلفی را حمایت خواهد کرد.

دکتر اسماعیل آذر نیز ضمن تبریک به رییس موسسه فرهنگی اکو، برنامه های چندی از جمله برگزاری برنامه مشترک مشاعره میان شاعران کشورهای اکو را پیشنهاد نمودند.

در خاتمه سرور بختی خاطر نشان کرد، از ظرفیتهای فرهنگیان و هنرمندان اکو در جهت پاسداشت میراث فرهنگی و اجرای برنامه های مشترک استفاده خواهد شد.

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6-4