آخرین مطالب
کد مطلب: 12162
تاریخ انتشار: دوشنبه 9 دی 1398

دیدار رییس جدید موسسه فرهنگی اکو با رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران

دیدار رییس جدید موسسه فرهنگی اکو با رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران
اخبار  - آقای سرور بختی، رییس جدید موسسه فرهنگی اکو با خانم بروجردی معاون رییس جمهور و رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران دیدار نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، در این دیدار رییس جدید موسسه فرهنگی اکو اظهار نمود کتابخانه ملی ایران از بزرگترین درگاههای علم و دانش نه تنها در منطقه بلکه در جهان است و همگان با مدیریت عالی این نهاد آشنایی دارند. همچنین ایشان به برنامه ها و پروژه های مشترک که در گذشته بین موسسه فرهنگی اکو و کتابخانه ملی ایران، صورت گرفته است اشاره نمود و اظهار امیدواری کرد که این برنامه های مشترک در سالهای آینده نیز ادامه پیدا کند.

خانم بروجردی نیز ضمن تبریک به رییس جدید موسسه فرهنگی اکو، برای ایشان آرزوی موفقیت نمود و اظهار کرد نشست روسای کتابخانه های ملی اکو که در تاجیکستان برگزار شد، نشان داد حوزه فرهنگ می تواند همپای سیاست در همکاری های منطقه ای موثر واقع شود. ایشان جهت برگزاری برنامه های مشترک با موسسه فرهنگی اکو، اظهار علاقمندی نمود و خاطر نشان کرد، از طریق به اشتراک گذاشتن منابع و نشست های علمی و فرهنگی می توان، روابط فرهنگی میان ملتهای منطقه اکو را توسعه بخشید.

در خاتمه این نشست صمیمانه، دو طرف توافق کردند، در آینده ای نزدیک برنامه های مشترک خود را در زمینه های علمی، فرهنگی و تبادلات دیجیتال بین کتابخانه های ده کشور عضو آغاز نمایند.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6-2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6-2