آخرین مطالب
کد مطلب: 12158
تاریخ انتشار: یکشنبه 1 دی 1398

دیدار رئیس جدید مؤسسه فرهنگی اکو با مدیر کل همکاری های اقتصادی چند جانبه و بین‌المللی

دیدار رئیس جدید مؤسسه فرهنگی اکو با مدیر کل همکاری های اقتصادی چند جانبه و بین‌المللی
اخبار  -  آقای سرور بختی، رئیس جدید مؤسسه فرهنگی اکو نخستین دیدار خود را با آقای مجید بیزمارک، مدیرکل همکاری های اقتصادی چند جانبه و بین‌المللی وزارت امور خارجة ایران انجام داد. در این دیدار صمیمانه طرفین آمادگی خود را جهت ارتقای جایگاه مؤسسه اعلام نمودند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، رئیس جدید مؤسسه فرهنگی اکو ضمن تشکّر و قدردانی از حمایت های کشور میزبان، رئوس برنامه‌های خود را در مدّت مأموریتش بیان نمود و تصریح کرد که در این دوره تلاش برای افزایش کشورهای عضو موسسه فرهنگی اکو بیشتر خواهد شد. وی با توجّه به ظرفیّت ها و زمینه‌های فراوان همکاری در میان کشورهای اکو یادآور شد موسسه برنامه هایی در زمینه تبادلات و تعاملات فرهنگی، هنری، ادبی، همکاری های دانشگاهی و توسعه گردشگری در نظر دارد که در راستای فعالیّت های سازنده رؤسای پیشین مؤسسه خواهد بود.

آقای بیزمارک نیز ضمن تبریک به سرور بختی به عنوان رئیس جدید مؤسسه، تأکید کرد در میان بیش از 16 نهاد زیرمجموعه اکو، موسسه فرهنگی جایگاه ویژه خود را در میان نخبگان و دایره‌های فرهنگی به طور شایسته و بایسته کسب نموده است.

همچنین بیزمارک خاطر نشان کرد توسعه برنامه‌ها در زمینه سینما، غذاهای ملّی و محلی، آداب و سنن، موسیقی و ... در تحکیم مناسبات ملل منطقه می‌تواند موثر باشد.

در روزهای آتی مراسم معارفه رئیس جدید مؤسسه فرهنگی اکو با حضور برخی از مسئولان کشور میزبان، سفرای کشورهای عضو اکو و سایر کشورها هنرمندان و فرهیختگان در محل این مؤسسه در تهران برگزار خواهد شد.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5+4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5+4