آخرین مطالب
کد مطلب: 12149
تاریخ انتشار: پنجشنبه 9 آبان 1398

تقدیر ویژه از رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در 30مین نشست شورای نمایندگان دائم

اخبار  - با حضور ریاست مؤسسه فرهنگی اکو، سفرای تاجیکستان، افغانستان و پاکستان، مدیرکل سازمانهای بین المللی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، مشاور وزیر و مدیرکل حوزه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای موسسه فرهنگی اکو، سی‌امین نشست شورای نمایندگان دائم موسسه فرهنگی اکو در مقر این نهاد بین المللی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، این نشست که در تاریخ 08 آبان ماه 1398 برگزار شد، نمایندگان دائم کشورهای عضو و دیگر اعضا ضمن تشکر و قدردانی ویژه از تلاش ها و اقدامات دکتر محمدمهدی مظاهری و همکاران موسسه، ابراز کردند علیرغم مشکلات عدیده مالی، کارهای بسیار ارزشمند و بزرگی در این دوره انجام شده است.

در ادامه این نشست، انتصاب رئیس، مدیر اجرایی و دستیاران مدیر این نهاد بین المللی مطرح شده و رایزنی هایی پیرامون تنظیم سند بودجه سال 2020 وتصویب سند بودجه ۲۰۱۹ مؤسسه نیز انجام گردید. همچنین در این اجلاس بر اهمیت پرداخت به موقع حق عضویت سالانه کشورهای عضو و همکاری همه جانبه آنها با مؤسسه در اجرای فعالیت های پیش رو تاکید گردید.

شورای نمایندگان دائم، متشکل از سفرا و نمایندگان کشورهای عضو موسسه فرهنگی اکو می باشد که با برگزاری جلسات منظم دوره ای به بررسی و تصویب فعالیت های فرهنگی این نهاد بین المللی می پردازد.

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6+1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6+1