آخرین مطالب
کد مطلب: 12137
تاریخ انتشار: دوشنبه 22 مهر 1398
جهت رونمایی از مجموعه نفیس " بهشتی به نام ایران" انجام می شود:

پیام رئیس اکو به نمایشگاه جهانی کتاب فرانکفورت

پیام رئیس اکو به نمایشگاه جهانی کتاب فرانکفورت
اخبار  - مجموعه نفیس بهشتی به نام ایران در تاریخ ۲۶ مهرماه ۹۸ با پیام دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس موسسه فرهنگی اکو در نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت رونمایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، مجموعه نفیس بهشتی به نام ایران با موضوع معرفی جاذبه های فرهنگی گردشگری و صنایع دستی ایران با همت گروه طرح و ایده نگارینه و با حمایت و مشارکت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، موسسه فرهنگی اکو، بنیاد ایران شناسی، کرسی تاریخ طب سنتی یونسکو در ایران و وزارت گردشگری،میراث فرهنگی و صنایع دستی پدید آمده است که به نوعی شناسنامه ایران در امور فرهنگی، معماری، گردشگری و سوغات ملی بوده و به عنوان سوغات فرهنگی کشور در برنامه صادرات به کشورهای زیادی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است با توجه به انتخاب اثر مذکور در آثار منتخب سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب، مقرر شده این اثر در مهمترین و بزرگترین نمایشگاه کتاب دنیا - فرانکفورت در تاریخ 26 مهرماه 1398 ساعت 11 صبح در غرفه ملی ایران با حضور نمایندگان سازمانهای ملی و بین المللی حامی رونمایی و به بازار جهانی عرضه گردد .

گفتنی است که با ابتکار دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس موسسه فرهنگی اکو در اجلاس کتابخانه های کشورهای عضو اکو، سال ۲۰۱۸ به عنوان سال کتاب و کتابخوانی نامگذاری شده بود.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7+4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7+4