آخرین مطالب
کد مطلب: 12130
تاریخ انتشار: پنجشنبه 18 مهر 1398

‎بزرگداشت روزجهانی کودک در اکو

اخبار  - ‎ به مناسبت روز جهانی کودک عصر روز شنبه مورخ در موسسه فرهنگی اکو‌ با همکاری انجمن طراحان لباس و پارچه ایران ،مسابقه زنده طراحی و یک نشست تخصصی در حوزه کودکان برگزار گردید.

‎به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، در بخش مسابقه تعداد ۵۰ نفر از طراحان لباس و پارچه شرکت کرده و به رقابت پرداختند.

‎ موضوع مسابقه، آزاد در نظر گرفته شده و در این مرحله فقط داوری جهت راهیابی به مرحله بعدی که اجرایی کردن طرحها بود انجام شد و مرحله کامل ایده تا اجرا توسط طراحان صورت گرفت . این مسابقه از ساعت ۹:۳۰ شروع وساعت ۱۵ به پایان رسید.
‎در بخش نشست تخصصی که از ساعت ۱۶ الی ۱۸ برگزار شد ، میهمانانی از اساتید برجسته دانشگاهی و بزرگان صنعت پوشاک‌‌ در حوزه کودک حضور داشتند.

‎سخنران اول این نشست تخصصی، آقای سومبات هاکوپیان رئیس هیئت مدیره انجمن طراحان لباس و پارچه ایران بود که در رابطه با روز جهانی کودک و اهمیت به کودک و طراحی لباس صحبت نمود.

‎وی همچنین ضمن تشکر از همکاری موسسه فرهنگی اکو‌ ، اشاره داشت که این دومین برنامه مشترک با‌ این نهاد بین المللی است و نوید این را داد که در آینده نزدیک با تفاهم نامه ایی که با موسسه منعقد خواهد شد، برنامه های زیادی در دست اجرا قرار خواهد گرفت که فضا و بستر مناسبی برای بروز استعدادها و ارائه آثار طراحان بخصوص در فضای بین المللی و‌بویژه در ارتباط با کشورهای اکو ایجاد خواهد شد.

‎سخنرانان بعدی این نشست تخصصی آقای مهندس جزایری با موضوع هنر و کودک‌ و خانم دکتر اخیانی در رابطه با روانشناسی کودک‌ بودند و در پایان این برنامه، تئاتر عروسکی نور و سایه با داستان اساطیری سیمین و فرزان توسط گروه ماهی برگزار شد.

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8-4