آخرین مطالب
کد مطلب: 12125
تاریخ انتشار: یکشنبه 14 مهر 1398

دیدار سفیر بولیوی با رئیس اکو

دیدار سفیر بولیوی با رئیس اکو
اخبار  - خانم رومینا راموس، سفیر جدید بولیوی در جمهوری اسلامی ایران، عصر روز چهارشنبه مورخ 10/07/98 با دکتر محمدمهدی مظاهری، رئیس مؤسسه فرهنگی اکو، در محل این نهاد بین المللی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری در این دیدار با تشریح جایگاه بین المللی و بخشی از اقدامات انجام شده در این نهاد بین المللی در حوزه های مختلف صلح، زنان، کودک، موسیقی و هنر از سفیر بولیوی برای برافراشتن پرچم این کشور در مزرعه صلح اکو دعوت کرد

سفیر بولیوی نیز با اشاره به تاریخ 5000 ساله کشور خود تحت نام تیواناکو که به دوران قبل از تمدن اینکاها باز می گردد،به برنامه های دولت کشورش برای بازگرداندن تمدن های قدیمی و تلاش برای عدم نفوذ فرهنگ غربی اشاره کرد. وی همچنین با ادای احترام به حماسه آفرینان دوران جنگ تحمیلی به بازدید خود از باغ موزه ملی دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: تحت تاثیر این جان فشانی ها قرار گرفته ام.

سفیر بولیوی ضمن استقبال فراوان از دیدگاه‌های رئیس مؤسسه فرهنگی اکو، آمادگی کامل سفارت بولیوی را برای همکاری های همه جانبه با این نهاد بین المللی اعلام کرد.

شایان ذکر است در پایان این دیدار از سوی دکتر مظاهری رئیس موسسه فرهنگی اکو، یک جلد دیوان حافظ به عنوان یادبود به سفیر بولیوی اهدا شد. بازدید از نمایشگاه نقاشی و کتابخانه اکو، عکس و نگارش در دفتریادبودآکو خاتمه بخش این دیدار سفیر بولیوی از موسسه فرهنگی اکو بود.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8-2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8-2