آخرین مطالب
کد مطلب: 12118
تاریخ انتشار: پنجشنبه 11 مهر 1398

آیین رونمایی از کتاب‌‌های تازه‌‌منتشره «انتشارات مؤسسه فرهنگی اکو»

آیین رونمایی از کتاب‌‌های تازه‌‌منتشره «انتشارات مؤسسه فرهنگی اکو»
اخبار  - در ادامه سلسله‌‌نشست‌‌های نقد و بررسی و معرفی کتاب که با حضور اندیشمندان عرصه علم، ادب و هنر در مؤسسه فرهنگی اکو برگزار شده است، آیین رونمایی از کتاب‌‌های تازه‌‌منتشره «انتشارات مؤسسه فرهنگی اکو» در محل کتابخانه دیپلماتیک این نهاد بین‌‌المللی، برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، از 5 عنوان کتاب تازه‌‌منتشره «انتشارات مؤسسه فرهنگی اکو»، در تاریخ دوشنبه 22 مهر‌‌ماه، از ساعت 14 در محل کتابخانه دیپلماتیک این نهاد بین‌‌المللی رونمایی خواهد شد.

«نامه نوروز»، «آینده‌‌پژوهی دولت و رسانه»، «نقش همکاری‌‌های فرهنگی در توسعه اقتصادی کشورهای عضو اکو»، «ایران و اقبال (بررسی و تحلیل محتوایی - تاریخی سیر اقبال‌‌شناسی در ایران)» و «ادبیات فصل مشترک ملل اکو» از کتاب‌‌های تازه انتشاریافته «انتشارات مؤسسه فرهنگی اکو» هستند که با حضور نویسندگان آثار در این محفل رونمایی خواهند شد.

این نشست که با سخنرانی نویسندگان، منتقدان و صاحب‌نظران برجسته برگزار می‌‌گردد، موقعیت نویسندگان آثار و فعالیت‌‌های فرهنگی ایشان معرفی خواهد شد و چگونگی تألیف، تحقیق و تدوین آثار تازه انتشاریافته اکو در حضور مقامات دیپلماتیک، پژوهشگران، نویسندگان و فرهیختگان مورد تحلیل و تفسیر قرار خواهد گرفت.

علاقه‌مندان در صورت تمایل به حضور در برنامه نام و نام خانوادگی خود را به شماره 1000088203526 پیامک نمایند یا با شماره 27673200 تماس حاصل فرمایند.

نشانی: تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، کوچه باقرالنمر، شمارۀ 10، کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو.

مؤسسۀ فرهنگى اکو یک نهاد بین‌‌المللى است که با هدف تحکیم قرابت‌‌هاى فرهنگى، هنرى، پژوهشى و ادبی میان کشورهای عضو با دیگر کشورها تأسیس شده است.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9+2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9+2