آخرین مطالب
کد مطلب: 12106
تاریخ انتشار: جمعه 8 شهریور 1398

دیدار معاونین وزارت خارجه با رئیس اکو

دیدار معاونین وزارت خارجه با رئیس اکو
اخبار  - حسین پناهی آذر معاون اداری و مالی و دکتر غلامحسین دهقانی معاون حقوقی و بین الملل وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه مورخ 98/06/05 با دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو، در محل این نهاد بین المللی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری در این دیدار ضمن قدردانی از حمایت های وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران از فعالیت های این نهاد بین المللی و برنامه های آینده مؤسسه فرهنگی اکو نکاتی را بیان کرد.

معاونین امور بین الملل و مالی و اداری وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران نیز در این دیدار با قدردانی از گسترش فعالیت های مؤسسه فرهنگی اکو در دوره ریاست دکتر مظاهری، بر استمرار آن در آینده تأکید کردند.

همچنین در این نشست مدیران مالی و بین الملل موسسه فرهنگی اکواز مشکلات و موانع مالی این نهاد بین المللی و تاثیر مسائلی همچون تحریم ها بر تشدید این مشکلات گزارشی ارایه دادندکه راهکارهای حل این موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین گزارشی در رابطه با آخرین وضعیت حق عضویت ۲۰۱۹ موسسه فرهنگی اکو و دیگر سازمان های بین المللی ارائه شد ومعاونین وزارت خارجه تاکید کردندموسسه فرهنگی اکو با توجه به عملکرد فرآتر از انتظار آن در دوره مدیریت دکتر مظاهری به همراه نهاد سازمان ملل در الویتهای پرداخت حق عضویت قرار دارند.

شایان ذکر است در دوره مدیریت دکتر مظاهری در موسسه فرهنگی اکو با وجود مشکلات فراوان مالی، این نهاد بین المللی همه برنامه های مصوب خود را به انجام رسانیده است.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6-1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6-1