آخرین مطالب
کد مطلب: 12097
تاریخ انتشار: چهارشنبه 16 مرداد 1398

مراسم «پژوهشی در تاریخ دف نوازی»

اخبار  - مراسم "پژوهشی در تاریخ دف نوازی" با همکاری مؤسسه دنگ دنگ کوبان و با حضور اساتیدی همچون حسین رضایی نیا، منصور مرادی، مسعود مرادی، پیمان سیمانی، زانیار حسامی، نیا حدادی، محسن میکائیلی، حامد سهرابی و آرین رضایی شامگاه روز دوشنبه 14 مردادماه 98 در محل سالن همایش های دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، در این مراسم علاوه بر سخنرانی تعدادی از اساتید و پژوهشگران تاریخ دف نوازی، کتاب "دف در مکتب خانقاه" نوشته ابراهیم مرادی نیز با حضور معاون اجرایی مؤسسه فرهنگی اکو و دبیر شورای هنری اکو رونمایی شد.

در بخش پایانی مراسم "پژوهشی در تاریخ دف نوازی"، کلیه اساتید مدعو با حضور بر روی صحنه قطعاتی را با همراهی آواز پیام عزیزی اجرا کردند که مورد استقبال میهمانان قرار گرفت.

گفتنی است مؤسسه دنگ دنگ کوبان به مدیر مسئولی شهاب قاسمی و مدیریت اجرایی الهام پاکروان در گذشته نیز در برگزاری برنامه های شب های موسیقی اکو و نوای شرقی نیز مشارکت داشته است.

شایان ذکر است مجموعه برنامه های پژوهشی با محوریت موسیقی در حوزه تمدنی اکو قریب دو سال است که با ابتکار دکتر محمد مهدی مظاهری در مؤسسه فرهنگی اکو در دستور کار قرار گرفته و برگزاری شب های موسیقی کشورهای عضو در کنار برگزاری اولین نمایشگاه آلات مشترک موسیقی در حوزه تمدنی اکو و رونمایی از کتاب "زیر گنبد مینا" استاد فرهاد فخرالدینی ازجمله مهمترین آنان بوده است.

 

 

 

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9-2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9-2