آخرین مطالب
کد مطلب: 12095
تاریخ انتشار: سه شنبه 15 مرداد 1398

تأسیس اولین سینما دیپلمات کشور

اخبار  - نشست سه جانبه مؤسسه فرهنگی اکو، بنیاد سینمایی فارابی و برج میلاد با حضور آقایان دکتر محمدمهدی مظاهری، علیرضا تابش و مهندس مجتبی توسل ودیگر اعضا در محل این نهاد بین المللی برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری در این نشست که عصر روز دوشنبه 14 مردادماه 98 برگزار شد با تأکید بر ضرورت استفاده از سینما به عنوان یکی از مهمترین مؤلفه های دیپلماسی فرهنگی بر آمادگی این نهاد بین المللی برای تأسیس اولین سینما دیپلمات کشور در برج میلاد تهران تأکید کرد.

 

علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی نیز طی سخنانی در این نشست ضمن استقبال از ابتکار عمل مؤسسه فرهنگی اکو و قدردانی از مشارکت برج میلاد تهران در جهت برنامه ریزی برای تأسیس اولین سینما دیپلمات کشور گفت: تأسیس سینما دیپلمات یکی از کارآمدترین اتفاقات حوزه دیپلماسی فرهنگی در جمهوری اسلامی ایران است و بنیاد فارابی آمادگی هرگونه همکاری در این زمینه را دارد.

مهندس مجتبی حسینی توسل مدیرعامل برج میلاد تهران نیز در این نشست از توجه ویژه دکتر مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو و همکاری صمیمانه بنیاد سینمایی فارابی در تحقق تأسیس اولین سینما دیپلمات کشور در برج میلاد قدردانی کرد و افزود: برج میلاد علاوه بر نمایش قدرت پیشرفت سازه ای کشور باید نمایانگر قدمت و عظمت شکوه فرهنگی ایران اسلامی هم باشد.

شایان ذکر است اولین سینما دیپلمات کشور باهمکاری سه نهاد مؤسسه فرهنگی اکو، بنیاد سینمایی فارابی و برج میلاد تهران در اواخر شهریورماه 1398 با هدف ارائه خدمات فرهنگی و هنری به دیپلمات های مقیم تهران و گردشگران خارجی در برج میلاد تهران افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8+1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8+1