آخرین مطالب
کد مطلب: 12093
تاریخ انتشار: جمعه 11 مرداد 1398
به میزبانی موسسه فرهنگی اکو انجام خواهد شد:

‎ رونمایی کتاب «سفرنامه تاجیکستان، سمرقند و بخارا» (ازبکستان)

‎ رونمایی کتاب «سفرنامه تاجیکستان، سمرقند و بخارا» (ازبکستان)
اخبار  - ‎در راستای تاکیدات ویژه دکتر مظاهری رئیس موسسه فرهنگی اکو به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی ، آیین رونمایی از کتاب «سفرنامه تاجیکستان، سمرقند و بخارا» در محل کتابخانه دیپلماتیک این نهاد بین‌‌المللی برگزار خواهد شد.

‎به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، مراسم رونمایی از کتاب «سفرنامه تاجیکستان، سمرقند و بخارا» اثر خانم دکتر نادره بدیعی که در تاریخ چهارشنبه 23 مرداد‌‌ماه از ساعت 14 با همکاری «انجمن دوستی ایران و تاجیکستان» و با حضور مقامات دیپلماتیک، پژوهشگران و صاحب‌نظران حوزه نشر برگزار خواهد شد.

‎این کتاب سفرنامه‌ای فرهنگی است ‌که آثار تاریخی و فرهنگی و گنجینه‌های تاجیکستان و سمرقند و بخارا (ازبکستان) را به همراه عکس‌های بسیاری از ابعاد فرهنگی، اجتماعی و تاریخی شرح داده و به‌‌تازگی ازسوی انتشارات آروَن به چاپ رسیده است.

‎در این نشست که با حضور جمعی از دوستداران کتاب و با سخنرانی نویسندگان، منتقدان و صاحب‌نظران برجسته برگزار می‌‌گردد، موقعیت نویسنده کتاب، آثار و فعالیت‌‌های فرهنگی ایشان معرفی خواهد شد و چگونگی تألیف، تحقیق و تدوین کتاب، مورد تحلیل، تفسیر قرار خواهد گرفت.

‎علاقه‌مندان در صورت تمایل به حضور در برنامه نام و نام خانوادگی خود را به شماره 1000088203526 پیامک نمایند.

‎موسسه فرهنگی اکو به نشانی اقدسیه، خیابان موحد دانش، کوچه نیلوفر، شمارۀ 3 میزبان علاقه مندان به شرکت در این مراسم خواهد بود.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7-4