آخرین مطالب
کد مطلب: 12092
تاریخ انتشار: جمعه 11 مرداد 1398

‎ نشست فعالان حوزه کودک و نوجوان در اکو

اخبار  - ‎نشست هم‌اندیشی تخصصی فعالان حوزه کودک و نوجوان پیش از ظهر دوشنبه هفتم مردادماه به میزبانی موسسه فرهنگی اکو برگزار شد.

‎به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، در این نشست که با هدف توسعه بازار، خدمت و محتوا دربین کشورهای عضو اکو برگزار شد، مدیران موسساتی نظیر: نبات، هم نوا، دانی، مانی پارس ماد، مدرسه من، شرکت انارستان، شرکت تین تک، دوزلی بوک، شرکت دیجیتون، مجموعه فیلم آموز، قصه لند و تعدادی از فعالان توانمند در حوزه کودک و نوجوان، حضور داشتند.

‎بنا بر همین گزارش، حسینی دبیر نشست در خصوص تاریخچه و روند این نشستها توضیحاتی ارائه کرد و در ادامه خانم دکتر ایمانی به نمایندگی از طرف موسسه فرهنگی اکو، ضمن خیر مقدم به حضار، امیدواری خود را نسبت به تداوم ارتباط میان فعالان حوزه کودک و نوجوان با موسسه فرهنگی اکو بیان نمود.

‎وی در ادامه گفت: در دوره مدیریت جدید موسسه فرهنگی اکو، سیاستگذاری ها بر مبنای خرد جمعی قرار گرفته و در این راستا حضور جمعی فعالان حوزه کودک و نوجوان، می‌تواند نتایج مثبتی را در گسترش تعامل با کشورهای عضو اکو داشته باشد.
‎خانم دکتر محمد، دبیر شورای صلح و خانواده نیز در این نشست در خصوص ظرفیت های قابل تعامل موسسه فرهنگی اکو در حوزه کودک و نوجوان، نکاتی را بیان نمود.

‎در ادامه نشست اعضا شیوه های همکاری با موسسه فرهنگی اکو را مورد بحث قرار دادند و به بیان چالش ها، قوانین و اقدامات اجرایی قابل پیگیری میان مجمع فعالان حوزه کودک و موسسه فرهنگی اکو پرداختد.

‎در همین ارتباط مقرر شد که اعضا، در خصوص شیوه‌های تعامل با کشور‌های عضو اکو پیشنهادات خود را به دفتر صلح و خانواده در موسسه فرهنگی اکو ارسال کنند.

‎رویکرد دورهمی فعالان حوزه کودک حضور در بازار بین المللی، به ویژه بازار کشور‌های عضو اکو است و برگزاری این نشست ها با همین هدف به صورت ماهیانه ادامه خواهد داشت.

 

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5-1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5-1