آخرین مطالب
کد مطلب: 12084
تاریخ انتشار: جمعه 14 تیر 1398
در دیدار سوتان کوفسکی با دکتر مظاهری مطرح شد؛

آمادگی دفتر یونسکو برای گسترش همکاری با اکو

آمادگی دفتر یونسکو برای گسترش همکاری با اکو
اخبار  - آقای سوتان کوفسکی رئیس جدید دفتر منطقه ای یونسکو در تهران بعد از ظهر روز دوشنبه مورخ دهم تیرماه 98با دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در محل این نهاد بین المللی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری در این دیدار با اشاره به سابقه مناسب همکاری مؤسسه فرهنگی اکو با دفاتریونسکو، سازمان ملل و دیگر نهادهای بین المللی در تهران ، به تاریخ غنی حوزه تمدنی منطقه اکو اشاره کرد و افزود: بزرگداشت مفاخر فرهنگی و ادبی منطقه اکو و اعطای نشان عالی به آنها می تواند بصورت مشترک با دفتر یونسکو در تهران برگزار شود.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو همچنین با بیان اهداف و عملکرد مشترک این نهاد بین المللی با دیگرنهادهای بین المللی در تهران اظهار امیدواری کرد با همکاری های مشترک و بیشتر، نتایج مطلوبتری اخذ شود.

آقای سوتان کوفسکی نیز طی سخنانی باابراز خوشحالی از دیدار بادکتر مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو گفت: استفاده از دیدگاه های جنابعالی ‌ وفضای همکاری های مشترک فرصت بسیار مغتنمی است.

وی در ادامه باتاکید بر نقطه نظرات رئیس مؤسسه فرهنگی اکو افزود: همکاری مؤسسه فرهنگی اکو در برگزاری سمینار تعامل مذاهب در حوزه جاده ابریشم نیز بسیار مغتنم خواهد بود.

آقای کوفسکی همچنین به موضوع تبادل میراث مشترک در حوزه جاده ابریشم به عنوان یکی از برنامه های دفتر یونسکو در تهران اشاره کرد و اظهار امیدواری کرد موسسه فرهنگی اکو در برگزاری کنفرانس بین المللی میراث مشترک جاده ابریشم همکاری لازم را داشته باشد.

وی در خاتمه با استقبال مجدد از نقطه نظرات دکتر مظاهری آمادگی کامل دفتر یونسکو در تهران را برای تعمیق همکاری های مشترک با موسسه فرهنگی اکو اعلام کرد.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6+4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6+4