آخرین مطالب
کد مطلب: 12081
تاریخ انتشار: سه شنبه 11 تیر 1398
در دیدار حسین زادگان با دکتر مظاهری پیشنهاد شد؛

«مازندران» پایتخت گردشگری اکو

«مازندران» پایتخت گردشگری اکو
اخبار  - آقای احمد حسین زادگان استاندار مازندران روز دوشنبه مورخ 1398/04/10 با دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در محل این نهاد بین المللی دیدار و گفتگو گرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو در این دیدار که عباس محمد نژاد دبیر اتحادیه رسانه های تلویزیونی کشورهای عضو اکو (اکومو) نیز در آن حضور داشت دکتر مظاهری با بیان ظرفیتهای اساسنامه این نهاد بین المللی در استفاده از حوزه های مختلف هنری، فرهنگی، ورزشی و گردشگری اظهار امیدواری کرد میزبانی شایسته استان مازندران از نشست سفرای عضو اکو در آینده نزدیک طلیعه دستیابی این استان گردشگری به جایگاه مناسب خود در میان ملتهای حوزه تمدنی اکو باشد.

احمد حسین زادگان استاندارمازندران نیز طی سخنانی در این دیدار ضمن استقبال از دیدگاههای رئیس موسسه فرهنگی اکو تأکید کرد:متأسفانه در سالهای گذشته بحث جذب گردشگر خارجی بالاخص از کشوهای همسایه شمالی در استان مازندران مورد غفلت قرار گرفته است.وی در ادامه افزود: اطمینان دارم با همکاری موسسه فرهنگی اکو، استان مازندران به پایتخت گردشگری اکو تبدیل خواهد شد.

آقای عباس محمدنژاد دبیرکل اتحادیه اکو نیز طی گزارشی در این دیدار از آخرین وضعیت نشست روسای تلویزیونهای دولتی کشورهای عضو اکو، از اعلام آمادگی استان مازندران برای میزبانی این نشست قدردانی کرد.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7+1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7+1