آخرین مطالب
کد مطلب: 12071
تاریخ انتشار: سه شنبه 21 خرداد 1398
در دیدار دکتر مظاهری با مهندس توسل مطرح شد؛

برج میلاد نماد دیپلماسی فرهنگی کشور

برج میلاد نماد دیپلماسی فرهنگی کشور
اخبار  - مهندس مجتبی توسل حسینی مدیرعامل برج میلاد تهران بعد از ظهر روز دوشنبه بیستم خردادماه 1398 با دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در محل این نهاد بین المللی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری در این دیداراظهار امیدواری کرد در دوره مدیریت مهندس توسل، برج میلاد به نماد دیپلماسی فرهنگی کشور از جمله در حوزه تمدنی اکو تبدیل شود.

وی همچنین با اشاره به برخی از اقدامات مهم انجام شده در این نهاد بین المللی افزود: اکو در تمام حوزه های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی آمادگی همکاری مشترک را یا برج میلاد دارد.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو بر ضرورت همکاری های متقابل و افزایش تعاملات فرهنگی پایتخت های کشورهای حوزه تمدنی اکو هم تأکید کرد و گفت: جبران غفلت های صورت گرفته در این زمینه، نیازمند جدیت و برنامه ریزی متمرکز و راهبردی است.

وی ادامه داد: مؤسسه فرهنگی اکو در دوره جدید با تأسیس اتحادیه های تخصصی نظیر اکومو، اکوپرس و اکو دیجیتال گام های مهمی را در بسترسازی لازم برای افزایش تعاملات فرهنگی ملت های این حوزه تمدنی دیرین برداشته است.

دکتر مظاهری در خاتمه سخنان خود ضمن استقبال از حضور یک چهره دانشگاهی با سوابق اجرایی در مدیریت برج میلاد خاطرنشان کرد: انتظار می رود در دوره مدیریتی شما،برج میلاد تهران از پتانسیل کم نظیر مؤسسه فرهنگی اکو استفاده حداکثری نماید.

مهندس مجتبی توسل نیز در این دیدار با استقبال از دیدگاه های راهبردی دکتر مظاهری در زمینه دیپلماسی فرهنگی کشور گفت: برج میلاد تهران با استفاده حداکثری از ظرفیت های مؤسسه فرهنگی اکو خواهد توانست به رسالت اصلی خود در زمینه توسعه گردشگری و ارتباطات بین المللی جامه عمل بپوشاند.

مدیرعامل برج میلاد همچنین با اشاره به جایگاه ویژه جهانی این برج به عنوان ششمین برج بلند دنیا افزود: در زمینه ماموریت های اصلی برج میلاد اقدامات زیادی بالاخص در حوزه بین الملل باید انجام شود.

وی با اشاره به رکورد بازدید توریستهای خارجی از برج میلاد در ایام عید سعید فطر گفت: با گسترش ارتباطات بین المللی در سال های آینده، توریست های بیشتری از حوزه تمدنی اکو به بازدید از برج میلاد خواهند آمد.

مهندس توسل در خاتمه ضمن قدردانی صمیمانه از رئیس مؤسسه فرهنگی اکو خاطرنشان کرد: امیدوارم به زودی در برج میلاد میزبان دکتر مظاهری و سفرای کشورهای عضو اکو باشیم.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6+3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6+3