آخرین مطالب
کد مطلب: 12037
تاریخ انتشار: سه شنبه 3 اردیبهشت 1398

بازدید رئیس اکو از جشنواره جهانی فجر

بازدید رئیس اکو از جشنواره جهانی فجر
اخبار  - دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو و همراهان ضمن بازدید از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر بر عزم این نهاد بین المللی بر همکاری های مشترک سینمایی در حوزه تمدنی اکو تأکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو دکتر مظاهری در حاشیه بازدید از این جشنواره بین المللی گفت: مسئولیت مؤسسه فرهنگی اکو گسترش دیپلماسی عمومی و سینما یکی از ابزارهای تحقق این مسئولیت بزرگ فرهنگی است.

وی در ادامه گفت: حضور پررنگ سینما در جشنواره های مختلف گامی بلند در جهت تحقق دیپلماسی فرهنگی است. رئیس مؤسسه فرهنگی اکو درباره زمینه های تولیدات مشترک فیلمسازی در حوزه تمدنی اکو گفت: تشکیل اولین دفتر سینمایی تولیدات مشترک کشورهای عضو اکو در مشهد مقدس با عنوان اختصاصی (افا) گام اول در این زمینه بود.

دکتر مظاهری همچنین گفت : دو فیلمنامه مشترک سینمایی هم با مشارکت مؤسسه فرهنگی اکو در مسیر تولید است.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در خاتمه ابراز امیدواری کرد که مسئولان سینمایی کشور و جشنواره جهانی فیلم فجر از فرصت و عزم موجود در این نهاد بین المللی برای تحقق تولیدات مشترک سینمایی بهره برداری کنند.

شایان ذکر است در پایان این بازدید، رئیس مؤسسه فرهنگی اکو به اتفاق رئیس بنیاد فارابی و مسئولان جشنواره جهانی فیلم فجر به تماشای یکی از فیلم های جشنواره پرداختند.
‎آدرس سایت رسمی جشنواره Fajriff.com و پست الکترونیکی جشنواره Info@Fajriff.com است.

‎سی‌و‌هفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از ۱۸ تا ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۲۹ فروردین تا ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) به دبیری رضا میرکریمی در تهران در حال برگزاری است.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7+4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7+4