آخرین مطالب
کد مطلب: 12036
تاریخ انتشار: پنجشنبه 29 فروردین 1398

سخنرانی رئیس اکو در افتتاح ایران پرس

اخبار  - مراسم افتتاح خبرگزاری بین المللی تصویری ایران پرس با حضور دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما، حجت الاسلام قمی معاون بین الملل دفتر مقام معظم رهبری، دکترپیمان جبلی معاون برون مرزی صدا و سیما، حجت الاسلام دعایی و جمعی از چهره های فرهنگی و رسانه ای و دیپلمات‌های مقیم تهران در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری طی سخنانی در این مراسم که عصر روز سه شنبه 27 فروردین ماه 1398 برگزار شد، ضمن تبریک راه اندازی شبکه بین المللی ایران پرس گفت: مؤسسه فرهنگی اکو با همکاری نزدیک معاونت برون مرزی صدا و سیما راه اندازی اولین اتحادیه رادیو تلویزیون های کشورهای عضو اکو را در دستور کار خود قرار داده است. رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در ادامه افزود: امیدوارم به زودی شاهد حضور رؤسای تلویزیون های کشورهای عضو اکو در تهران با میزبانی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران باشیم تا صلح رسانه ای را بر پایه اشتراکات فرهنگی برای مقابله با جنگ طلبی ها برنامه ریزی کنیم.

بنا بر همین گزارش دکتر علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما نیز طی سخنانی در این مراسم ضمن اشاره به راهبرد گسترده هر چه بیشتر سپهر رسانه ای جمهوری اسلامی ایران در دنیا گفت: خبرگزاری ایران پرس یک برنامه جدی بود که باید عملی می شد و امیدوارم این خبرگزاری بین المللی تصویری بتواند در جذب مخاطبین به بهترین شکل عمل کند.

دکتر پیمان جبلی معاون برون مرزی صدا و سیما هم طی سخنانی در این مراسم گفت: پروژه های در حال راه اندازی در راستای تصحیح تصویری از کشور است چرا که به نوعی قربانی تصویرسازی کشورهای غربی هستیم. وی در ادامه افزود: ایران پرس اولین خبرگزاری تصویری کشور است که در حوزه های مختلف گزارش های خبری بدون خبرنگار را در اختیار رسانه های دنیا قرار می دهد.

عباس محمدنژاد رئیس خبرگزاری ایران پرس نیز در این مراسم بیان کرد: هم اکنون 73 خبرنگار آزاد در 23 کشور دنیا با این خبرگزاری همکاری می کنندو در 27 استان کشورمان نیز نیروهای خبرگزاری حضور دارند.

شایان ذکر است در پایان مراسم با حضور رئیس سازمان صدا و سیما و رئیس مؤسسه فرهنگی اکواز مدیران موفق معاونت برون مرزی صدا و سیما تجلیل شد.

 

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 5+3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 5+3