آخرین مطالب
کد مطلب: 12032
تاریخ انتشار: یکشنبه 18 فروردین 1398
توسط انتشارات مؤسسه فرهنگی اکو به چاپ رسید؛

کتابخانه دیپلماتیک اکو روایتگر هم‌‌سویی‌‌های ملل اکو

کتابخانه دیپلماتیک اکو روایتگر هم‌‌سویی‌‌های ملل اکو
انتشارات > کتاب  - مؤسسه فرهنگی اکو با توجه به نام‌‌گذاری سال 2018 در منطقه اکو به نام سال «کتاب و کتاب‌خوانی» بر آن شد در جهت معرفی کتابخانه دیپلماتیک اکو و آشنایی علاقه‌‌مندان با فعالیت‌‌های علمی، ادبی و فرهنگی آن، کتاب «کتابخانه دیپلماتیک اکو روایتگر هم‌‌سویی‌‌های ملل اکو» را به طبع رساند.

کتاب مذکور که با مقدمه دکتر محمدمهدی مظاهری، رئیس این نهاد بین‌‌المللی مزین گردید، مشتمل بر دو فصل الف) معرفی کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو و ب) معرفی رویدادهای فرهنگی، ادبی، هنری و نشست‌‌های تخصصی و کارگاه‌‌های آموزشی، همراه با جداول، نمودار و تصاویر است که در 204 صفحه، توسط خانم زهرا اصلانی تدوین شد و از سوی انتشارات مؤسسه فرهنگی اکو به چاپ رسید.

دکتر مظاهری در مقدمه کتاب آورده است: کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو چون گنجینه‌ای بی‌پایان پذیرای پیام‌آوران صلح و امنیت منطقه اکو و روایتگر هم‌‌سویی‌های ملل اکو بر بنیان میراث مشترک فرهنگی و تاریخ پرفرازونشیب همیاری‌‌های ملت‌‌ها است.

این کتاب جدا از ارزش فرهنگی‌‌اش، فصل تازه‌‌ای در شناساندن کتابخانه اکوی فرهنگی بر مخاطبانش می‌‌گشاید و گام مؤثری در جهت تقویت و تثبیت گفتمان فرهنگی برمبنای پیشینه، تمدن و میراث مشترک فرهنگی کشورهای عضو خواهد بود.

 

جهت سفارش و تهیه کتاب مذکور با خانم اصلانی، مسئول کتابخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو تماس حاصل فرمایید.

تلفن: 27673246 021

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8+1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8+1