آخرین مطالب
کد مطلب: 12028
تاریخ انتشار: سه شنبه 28 اسفند 1397
در دیدار با دکتر مظاهری اعلام شد؛

آمادگی بازیگر نقش زلیخا برای همکاری و حضور در اکو فرهنگی

آمادگی بازیگر نقش زلیخا برای همکاری و حضور در اکو فرهنگی
اخبار  - ‎دکتر محمد مهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو عصر روز یکشنبه 26 اسفند 97 در محل این نهاد بین المللی با خانم کتایون ریاحی بازیگر سینما و رئیس انجمن خیریه کمک دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری ضمن بیان تاریخ هنر و فرهنگ حوزه تمدنی اکو تأکید کرد: هنرمندان می توانند سفیران صلح و دوستی در میان ملت ها باشند.

وی همچنین با تشکر از همکاری خانم کتایون ریاحی در برگزاری اولین آیین نوروز بی مرز در مؤسسه فرهنگی اکو، افزود: نوروز عین صلح در میان ملتهاست و توجه به این آیین مشترک فرهنگی می تواند سرلوحه تعاملات فرهنگی میان کشورهای عضو قرار گیرد.

رئیس مؤسسه فرهنگی اکو در خاتمه از حضور سفیران نوروز در این نهاد بین المللی خبر داد.

خانم کتایون ریاحی نیز طی سخنانی در این دیدار ضمن استقبال از دیدگاه های دکتر مظاهری درباره نوروز و صلح آفرینی آیین های مشترک گفت: در دیدار با دالایی لاماتأکید بر به رسمیت شناختن اول فروردین به عنوان روز بی خونریزی در تمام جهان بود.

وی همچنین آمادگی کامل خود را برای همکاری با مؤسسه فرهنگی اکو اعلام کرد و افزود، نوروز بی مرز طلیعه ای مناسب برای همکاری های مشترک آینده خواهد بود.

گفتنی است خانم کتایون ریاحی در پایان این دیدار ضمن بازدید از فضاهای مختلف مؤسسه فرهنگی اکو از نزدیک در جریان فعالیت های این نهاد بین المللی قرار گرفت.

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 7-4

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 7-4