آخرین مطالب
کد مطلب: 12027
تاریخ انتشار: شنبه 25 اسفند 1397
همزمان با تحویل سال نو در مؤسسه فرهنگی اکو برگزار می شود:

‎اولین جشن «نوروز بی مرز» در تهران

‎اولین جشن «نوروز بی مرز» در تهران
اخبار  - ‎اولین جشن تحویل سال نو بین المللی در تهران با عنوان «نوروز بی مرز» شامگاه روز چهارشنبه بیست و نهم اسفندماه سالجاری در مؤسسه فرهنگی اکو برگزار می شود.

‎به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه فرهنگی اکو، محمد محمودی سخنگوی این نهاد بین المللی، ضمن اعلام این خبر افزود: «در راستای گسترش و تعمیق روابط کشورهای حوزه تمدنی اکو بر پایه اشتراکات آیینی و تاریخی، مؤسسه فرهنگی اکو برای اولین بار میزبان میهمانان خارجی و داخلی در زمان تحویل سال نو خواهد بود.

‎وی در ادامه با یادآوری پیشینه صلح آفرین نوروز در حوزه تمدنی اکو تاکید کرد: «راهبرد اصلی مؤسسه فرهنگی اکو در دوره مدیریت آقای دکتر محمدمهدی مظاهری، بر استفاده از قدرت دیپلماسی عمومی برای گسترش برادری و دوستی در میان ملتهای منطقه استوار گردیده است.

‎محمودی همچنین با دعوت از دانشگاهیان، هنرمندان و مسئولین فرهنگی و شهری کشور برای حضور در این مراسم، گفت: مراسم نوروز بی مرز فرصتی برای تعامل سازنده با کشورهای حوزه تمدنی اکو است که امیدواریم مورد بهره برداری بیشتر تصمیم سازان حوزه رسانه و فرهنگ کشور قرار بگیرد.

‎سخنگوی اکو در خاتمه اظهار امیدواری کرد جشن «نوروز بی مرز» بازتاب مناسبی در رسانه های داخلی و برون مرزی کشور داشته باشد.

‎گفتنی است مؤسسه فرهنگی اکو با سابقه 25 ساله، وظیفه هماهنگی در گسترش تعاملات و اجرای برنامه های مشترک فرهنگی را برای اعضای خود که شامل کشورهای ترکیه، آذربایجان، ازبکستان، قزاقستان، قرقیزستان، تاجیکستان، ترکمنستان، افغانستان، پاکستان و جمهوری اسلامی ایران می باشد را عهده دار است.

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6-1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6-1