آخرین مطالب
کد مطلب: 12016
تاریخ انتشار: چهارشنبه 15 اسفند 1397

دیدار رئیس اکو با سفیر کرواسی

اخبار  - آقای دکتر محمد مهدی مظاهری، رئیس مؤسسه فرهنگی اکو پیش از ظهر روز سه شنبه مورخ 1397/12/14 با آقای دراگا اشتانبوک سفیر کشور کرواسی در جمهوری اسلامی ایران در محل این نهاد بین المللی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرسسه فرهنگی اکو، دکتر مظاهری در این دیدار با اشاره به ریشه های تاریخی فرهنگی کشورهای حوزه تمدنی اکو با کشورکرواسی گفت: همکاری های فرهنگی، هنری، پژوهشی و دانشگاهی می تواند از مختصات مناسبات همکاری های اکو و کرواسی باشد.

تجربه موفق برگزاری هفته فیلم مکزیک و اسپانیا درسالن همایشهای دیپلماتیک اکو،برگزاری هفته فیلم کرواسی،جایگاه ویژه گردشگری در اساسنامه و فعالیت های این نهاد بین المللی، نمایشگاه معرفی جذابیت های گردشگری کشور کرواسی نظیر گنجینه زاگرب، موزه میمارا، گرنی گراد و کلیسای سنت مارک در نگارخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو مورد مذاکره طرفین قرار گرفت.

آقای دراگا اشتانبوک سفیر کرواسی نیز طی سخنانی در این دیدار با استقبال از دیدگاههای رئیس مؤسسه فرهنگی اکو بر همکاری های گسترده و مشترک اکو -کرواسی در آینده نزدیک تاکید کرد.

گفتنی است در پایان این دیدار سفیر کرواسی از بخش های مختلف مؤسسه فرهنگی اکو بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های و امکانات این نهاد بین المللی قرار گرفت.

 

 

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 6-1

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 6-1