آخرین مطالب
کد مطلب: 12012
تاریخ انتشار: پنجشنبه 9 اسفند 1397

افتتاح نمایشگاه عکس اکو در همایش ملی آئین، صلح و تنوع فرهنگی

اخبار  - نمایشگاه عکس آیین و مردم شناسی از سوی مؤسسه فرهنگی اکو در حاشیه همایش ملی آئین، صلح و تنوع فرهنگی در روز چهارشنبه مورخ 8 اسفند 1397 افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، در این نمایشگاه عکس، تصاویر منتخب از مراسم های آیینی، زندگی و مردم شناسی در حوزه تمدنی اکو به نمایش درآمد که مورداستقبال شرکت کنندگان این همایش قرار گرفت.

بنا بر همین گزارش، دکتر حسن زاده، رئیس پژوهشکده مردم شناسی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، نیز در سخنان افتتاحیه همایش ملی آیین، صلح و تنوع فرهنگی، ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری و اهداف این همایش یک روزه از همکاری مؤثر مؤسسه فرهنگی اکو قدردانی کرد. محیط طباطبایی، دبیر همایش ملی آیین، صلح و تنوع فرهنگی هم با اشاره به ظرفیت آئین ها در حفظ حیات اجتماعی ملتها بر صیانت از فرهنگ تاریخی مشترک کشورها بالاخص در حوزه تمدنی اکو ونوروز تاکید کرد.

گفتنی است همایش ملی آیین، صلح و تنوع فرهنگی با مشارکت مؤسسه فرهنگی اکو و سایر نهادها و موسسات فرهنگی در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار گردید و علاوه بر سخنرانی ها و میزگردهای تخصصی، دو فیلم «نوروز در جهان ایرانی» و «نوروز در تاجیکستان» در آن به نمایش درآمد.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 8+2

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 8+2