آخرین مطالب
کد مطلب: 12010
تاریخ انتشار: یکشنبه 5 اسفند 1397

انتشار شماره جدید ماهنامه های انگلیسی، فارسی و روسی مؤسسه فرهنگی اکو

انتشار شماره جدید ماهنامه های انگلیسی، فارسی و روسی مؤسسه فرهنگی اکو
انتشارات > مجله  - شماره جدید ماهنامه های انگلیسی زبان «اکوتایمز»، فارسی زبان «اکونوروز» و روسی زبان «اکو نووستی» منتشر شدند.


به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی اکو، این شماره ها نگاهی گذرا هستند بر فعالیتهای مؤسسه فرهنگی اکو از مهرماه 1395 تا دی ماه 1397 (پایان سال 2018 میلادی) در حوزه های مختلف هنرهای تجسمی، شعر و ادب، موسیقی، هنرهای نمایشی، گردشگری، همایشها، کارگاهها و دوره های علمی، درس گفتارها و نشستهای تخصصی، روابط بین الملل، کتابخانه ها، موزه ها، زنان، صلح، ورزش و انتشارات که به مدیر مسئولی رئیس مؤسسه فرهنگی اکو؛ سردبیری دکتر مرتضی موسویان؛ مدیریت اجرایی پریسا فیروزکوهی و مدیریت داخلی محمد محمودی و ترجمه مهدی عمرانی نژاد، معصومه نظری و شاه منصور شاه میرزا به چاپ رسیده اند.

از اقدامات نوین مؤسسه در این دوره از مدیریت میتوان به تشکیل اتحادیه های مشترک منطقه ای از جمله اتحادیه ناشران دیجیتال اکو، اتحادیه خبرنگاران اکو و اتحادیه تلویزیونهای اکو، تاسیس نخستین سازمان سینمایی اکو، تشکیل فراکسیون گفتمان فرهنگی اکو در مجلس شورای اسلامی ایران، برنامه ریزی برای اجرای مسابقات ورزشی «جام اکو»، برگزاری چهارمین اجلاس روسای کتابخانه های ملی اکو پس از هفت سال وقفه و نامگذاری سال 2018 به عنوان سال فرهنگ کتاب و کتابخوانی در منطقه اکو اشاره نمود.

همچنین در این دوره در ادامه روند توسعه ظرفیت های موسسه فرهنگی اکو در سطح بین الملل، برای نخستین بار مذاکراتی با سفرای کشورهای مختلف از آسیا، آفریقا، اروپا و آمریکای لاتین و نیز روسای سازمانهای بین المللی انجام شده است. ‎

موسسه فرهنگی اکو (ECI)، که در سال 1995 تاسیس شد، یک سازمان تخصصی و بین المللی است که در تهران، جمهوری اسلامی ایران واقع شده و هدف آن ارتقاء آگاهی عمومی و حفظ میراث فرهنگی غنی کشورهای عضو است.

 

 

  • نسخه چاپی
  • اشتراک گذاری
  • ارسال به دوستان
  • ارسال نظر

نام

آدرس پست الکترونیک  

آدرس وب سایت

نظر شما  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری):

 = 9-3

نام شما (اجباری)  

پست الکترونیک شما (اجباری)  

پست الکترونیک دریافت کننده (اجباری)  

لطفا حاصل عبارت را وارد نمایید (اجباری)

 = 9-3